• Informacje na temat:

  anna popplewell

Artykuły na temat: anna popplewell
 • "Opowieści z Narnii" z Anną Popplewell

  Uroczyste premiery filmowe to nie tylko chwila sławy dla gwiazd, lecz także dobry moment dla dziennikarzy, by wyciągnąć jakieś informacje od aktorów. Podczas londyńskiej premiery "Piratów z Karaibów" udało się przyłapać Anne Popplewell ( "Marzenia do spełnienia" , "Dziewczyna z perłą" ) i dowiedzieć paru rzeczy dotyczących drugiej części "Opowieści z Narnii" - "Księcia Kaspiana".

 • Światowa premiera "Opowieści z Narnii"

  Aż trzy tysiące osób pojawiło się w czwartek, 7 grudnia, w Londynie na światowej premierze ekranizacji powieści C.S.Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" . W londyńskim Royal Albert Hall film obejrzeli m.in. książę Karol z małżonką, Roger Moore i piosenkarka Annie Lennox.

 • Powrót do Narnii

  Minął rok, od kiedy czwórka angielskich dzieci - Łucja, Zuzanna, Edmund i Piotr Pevensie - znalazła drogę do fantastycznej krainy Narnii. Zgodnie z obietnicą Lwa - Króla Aslana, dzieci powracają teraz do baśniowej krainy.

 • Powrót do Narnii

  Film "Opowieści z Narnii. Książę Kaspian", ekranizacja drugiej części narnijskiego cyklu pióra brytyjskiego pisarza C.S. Lewisa, trafi w piątek na ekrany polskich kin.

Wideo na temat: anna popplewell
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.