• Informacje na temat:

  anna powierza ckm

Artykuły na temat: anna powierza ckm
 • Powierza kończy dzisiaj 30 lat!

  Anna Powierza, czyli Czesia z serialu "Klan", kończy dzisiaj 30 lat. Czego możemy jej życzyć?

 • Powierza felietonistką "Mojego Psa"

  Anna Powierza (30 lat), modelka i aktorka, znana m.in. z roli Czesi w serial u "Klan" a ostatnio z występów w "Gwiezdnym Cyrku" postanowiła zmierzyć się z materią słowa pisanego spróbować swoich sił w roli felietonistki miesięcznika "Mój Pies".

Wideo na temat: anna powierza ckm
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.