• Informacje na temat:

  anna powierza klan

Artykuły na temat: anna powierza klan
 • "Klan": Anna Powierza świętuje 40. urodziny w cieniu osobistej tragedii...

  We wtorek 18 grudnia Anna Powierza, czyli Czesia Kurzawska z "Klanu", kończy 40 lat. W tym roku urodziny świętuje w cieniu wielkiej osobistej tragedii - po raz pierwszy bez ukochanej mamy, którą pożegnała kilka dni temu.

 • Anna Powierza wraca do "Klanu"

  Anna Powierza ponownie pojawi się na planie filmowym serial u "Klan". Na jakiś czas kreowana przez nią Czesia zniknęła z ekranu - scenarzyści wysłali ją do Irlandii, gdzie pracowała jako opiekunka.

 • "Klan": Anna Powierza zadebiutuje na teatralnej scenie!

  Choć Anna Powierza, czyli Czesia Kurzawska z "Klanu", jest aktorką już od 25 lat, nie miała dotąd okazji sprawdzić się na profesjonalnej scenie. Jej marzenie, by zagrać w teatrze, w końcu jednak - i to jeszcze w styczniu - spełni się!

 • Powierza felietonistką "Mojego Psa"

  Anna Powierza (30 lat), modelka i aktorka, znana m.in. z roli Czesi w serial u "Klan" a ostatnio z występów w "Gwiezdnym Cyrku" postanowiła zmierzyć się z materią słowa pisanego spróbować swoich sił w roli felietonistki miesięcznika "Mój Pies".

 • "Klan": Anna Powierza radzi, by odchudzać się... mądrze

  Anna Powierza, czyli Czesia z "Klanu", przez kilka lat zmagała się z nadwagą, ale w jej przypadku nie działała ani żadna dieta, ani mordercze ćwiczenia na siłowni. W końcu - po konsultacji z lekarzem - aktorka znalazła sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów. Dziś dzieli się swym patentem z całą Polską. Jej książka "Jak schudnąć, gdy dieta nie działa" sprzedaje się jak świeże bułeczki.

 • "Klan": Kłopoty Czesi

  Grana przez nią bohaterka w "Klanie" będzie teraz miała duże kłopoty. Anna Powierza nie ma takich trosk. Nam zdradza swoje marzenia z dzieciństwa, opowiada o pasjach i... poleca, najlepsze jej zdaniem, studia.

 • "Klan": Z jakich wakacji z krzykiem uciekłaby Anna Powierza?

  ..."Nie wyobrażam sobie, żebym pojechała na wakacje i zaległa na plaży" - mówi PAP Life Anna Powierza. "Na takim urlopie wytrzymałabym dwa dni i uciekła z krzykiem" - dodaje. Aktorka znana z serialu "Klan" woli zwiedzanie i aktywny wypoczynek - wówczas wraca wypoczęta.

 • Metamorfoza Czesi z "Klanu"

  Anna Powierza, której sławę przyniosła rola Czesi w "Klanie", postanowiła popracować nad zmianą swojego wizerunku.

 • "Klan": Anna Powierza szczerze o rozstaniu z ojcem swej córeczki

  Anna Powierza, czyli Czesia Kurzawska z "Klanu", nie kryje, że bycie samotną mamą to ogromne wyzwanie. - Wykonuję sama sto procent obowiązków domowych - mówi aktorka, ale dodaje, że wcale nie narzeka na swój los, bo dla dobra córeczki gotowa jest znieść wszystko!

 • Kolejny romans w "Klanie"

  Scenarzyści "Klanu" rozbijają kolejne małżeństwo! Po kłopotach Jacka i Beaty, tym razem na włosku zawisła przyszłość małżeństwa Czesi i Darka (Anna Powierza i Dariusz Lewandowski).

Zdjęcia na temat: anna powierza klan
 • Anna Powierza
Wideo na temat: anna powierza klan
 • "Klan": Anna Powierza o przyszłości serialu

  Anna Powierza przyznała, że drży o losy serialu, w którym od lat gra. Oglądalność produkcji TVP jest wciąż wysoka, więc ma nadzieję, że po wakacjach telenowela wróci na antenę. Serialowa Czesia zdaje sobie sprawę, że wiele scen z serialu w internecie zostało uznanych za wpadki. Nie ukrywa, że sama miała na planie wiele takich niefortunnych sytuacji, ale nie chce o żadnej z nich opowiadać. Anna

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Anna Powierza: trudno jest uzyskać alimenty

  Anna Powierza została samotną matką zaraz po urodzeniu swojej córki Helenki. Jak tłumaczyła w jednym z wywiadów, przed rozwiązaniem rzeczywistość wydawała się fascynująca, po przyjściu na świat dziecka jej drogi z Łukaszem - biznesmenem z branży meblarskiej - zaczęły się rozchodzić. Dziś serialowa Czesia z "Klanu" nie kryje, że samotne rodzicielstwo nie jest łatwe, zwłaszcza w Polsce, gdzie

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

Dyskusje na temat: anna powierza klan