• Informacje na temat:

  anna prokop

Artykuły na temat: anna prokop
 • W programie "Dzień dobry TVN" gościła Anna Lewandowska. Nie była to jednak żona "Lewego", a uczestniczka nowej edycji programu "Projekt Lady", którą "kochający" rodzice od dziecka strofowali m.in. za tuszę, przez co dziewczyna stała się nieznośna i agresywna.

 • Kontrowersje w "Mam talent". Zmarnowany Złoty Przycisk?

  Puszyste tancerki z zespołu Barbie Boom usłyszały od jurorów trzy razy "nie", a mimo to awansowały do półfinału show. Część widzów nie kryje oburzenia.

 • Marcin Prokop i Jarosław Kuźniar się nie lubią? Szykuje się wielki konflikt?!

  Marcin Prokop (38 l.) i Jarosław Kuźniar (37 l.) pracują razem już nie tylko dla jednej stacji, ale i w tym samym programie. Jeszcze przed debiutem Jarka w „Dzień Dobry TVN” jego kolega z pracy pouczał go, jak powinien się zachowywać. Teraz Prokop ma powody do zmartwienia. Kuźniar widocznie wziął sobie jego słowa do serca i wygląda na to, że widzowie wolą właśnie jego!

 • "Miasto 44": Już ponad 630 tys. widzów

  Już ponad 630 tys. widzów obejrzało opowiadające o powstaniu warszawskim "Miasto44" - poinformował w poniedziałek dystrybutor filmu, firma Kino Świat. Dramat wojenny w reżyserii i na podstawie scenariusza Jana Komasy trafił do kin 19 września.

 • Prokop pokazał klatę

  Marcin Prokop (34 l.) próbował ostatnio swoich sił w kitesurfingu na malowniczej wyspie Coche.

 • Niebawem ruszą zdjęcia do "Złego"

  Twórca filmu "Wojna polsko-ruska" Xawery Żuławski zacznie w połowie marca zdjęcia do ekranizacji książki Leopolda Tyrmanda "Zły". Czołówce polskich aktorów towarzyszyć będzie 3 tys. statystów; inspiracją dla twórców ma być m.in. kino z lat 50. - powiedział reżyser.

 • Anna Wendzikowska zaskoczyła swoich fanów!

  Anna Wendzikowska (35 l.) opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które wywołało małą sensację!

 • Prokop składa reklamację Świętemu Mikołajowi

  Setny krawat, para skarpet i kolejna książka kucharska... Myślicie, że tylko wam trafiają się prezenty, o których chcielibyście jak najszybciej zapomnieć? Nic z tych rzeczy. Anna Dereszowska w znienawidzonym kombinezonie i spryskany aerozolem Marcin Prokop przekonują, że Mikołaj też może się mylić.

 • Anna Kalczyńska wyznaje: Walczę ze zmęczeniem. Często nie daję rady wstać

  Prowadząca "Dzień dobry TVN" Anna Kalczyńska (42 l.) przyznała w tabloidzie, że chodzi wyczerpana i zdarza jej się zasypiać za kółkiem.

 • Anna Mucha, występująca w serial u "M jak miłość", została wybrana polską Twarzą Pokolenia Power. Zaraz za nią uplasowały się Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska w pływaniu i Joanna Jabłczyńska, bohaterka serialu "Na wspólnej".

Zdjęcia na temat: anna prokop
Wideo na temat: anna prokop
 • Dorota Wellman i Marcin Prokop zaskoczeni postawą Anny Lewandowskiej

  W programie "Dzień dobry TVN" gościła Anna Lewandowska. Nie była to jednak żona "Lewego", a uczestniczka nowej edycji programu "Projekt Lady", którą "kochający" rodzice od dziecka strofowali m.in. za tuszę, przez co dziewczyna stała się nieznośna i agresywna. Prowadzący Dorota Wellman i Marcin Prokop nie kryli zaskoczenia postawą Anny Lewandowskiej. "Moja samoocena była bardzo niska i to, że

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Jarosław Kuźniar: Każdy dostał 50 złotych za jedne oklaski, ale stać mnie

  specjalnie moich rad nie potrzebuje, bo gość jest wyjadaczem telewizyjnym, on wie jak to się robi - dodał dziennikarz Marcin Prokop. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.