• Informacje na temat:

  anna prus plotki

Artykuły na temat: anna prus plotki
 • Kasia Sobczyk: Przez perfidną plotkę usunięto ją z festiwalu!

  Miała zaśpiewać na festiwalu w Sopocie, ale zamiast niej w ostatniej chwili na scenie pojawiła się Łucja Prus. Wszystkiemu winna była... plotka.

 • Anna Prus i Radek Majdan ujawnili swój związek!

  Anna Prus, czyli Paula Bartnicka z "Julii", już nie ukrywa, że jest nową dziewczyną... Radosława Majdana! Podobno uczucie połączyło Anię i Radka kilka miesięcy temu, ale dopiero w ostatnią sobotę para po raz pierwszy oficjalnie pokazała się razem.

 • Płaszcz i szpada po polsku

  ...rozgrywają się w XVII wieku, są epizody z walki o utrzymania przy Polsce Prus Książęcych. Szlachcie zależało na tym nie tylko ze względów patriotycznych. Głównym powodem była chęć utrzymania swobód(...) z nieodpartym wdziękiem drżała o los pułkownika, albo omdlewała w jego ramionach. Magda Domaradzka, ukochana Kacpra, którą zagrała Anna Seniuk, była fantastycznym połączeniem amazonki w typie...

 • Benedict Cumberbatch będzie ojcem!

  Cumberbatcha nie udało się ostatecznie uwieść byłej dziewczynie Radka Majdana, Annie Prus. W maju tego roku pojawiły się plotki, że romansuje ona z aktorem. Przyszłym rodzicom gratulujemy!

 • Lans u Frytki (zdjęcia!)

  ...z cyklu imprez Lans Party, które odbywać się będą w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Zabawę uświetniły swoim występem dziewczyny z zespołu Queens. Wśród przybyłych "lanserów" znaleźli się m.in. Anna Prus, Mariusz Pujszo i Rafał Olbrychski, który, jak przyznał, na Lans Party pojawił się, aby bliżej zapoznać się z planami Agnieszki.

 • Serialowy przewodnik

  ...jaw, że będą musiały zdobyć duże pieniądze na wpisowe... Robert pyta Kasię, co łączy ją z Markiem. Okazuje się, że po Grabinie krążą plotki o jej romansie. Dziewczyna zapewnia, że z Mostowiakiem(...) przejmowała się tym, co o nich mówią ludzie. Jego najbliżsi i tak w te plotki nie wierzą. Dzieciaki uważają, że zawsze będzie kochał tylko Hankę. To z kolei oznacza, u jego boku już nigdy nie pojawi...

Wideo na temat: anna prus plotki
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.