• Informacje na temat:

  anna przybylska jak jej zdrowie

Artykuły na temat: anna przybylska jak jej zdrowie
 • Nie żyje Anna Przybylska. Zmarła po ciężkiej chorobie

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła po długiej chorobie, miała 35 lat. Aktorka od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Ania Przybylska jakiej nie znaliśmy. Siostra aktorki udzieliła niezwykłego wywiadu!

  Mimo że Ania Przybylska (†35 l.) zmarła w 2014 roku na raka trzustki, to w dalszym ciągu jej historia budzi wielkie emocje. Temat tabu, jakim była śmierć aktorki, w końcu postanowiła przerwać jej siostra.

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Karolina Korwin-Piotrowska (43 l.) twierdzi, że Ania Przybylska - wbrew temu, co podają plotkarskie magazyny - wygląda dobrze, jest opalona i, co więcej, nie wyjechała w żadną tajemniczą podróż za ocean.

 • Anna Przybylska w szpitalu!

  Anna Przybylska ("Sęp", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Klub szalonych dziewic") trafiła do szpitala, gdzie przeszła poważną operację usunięcia guza trzustki. Teraz aktorka dochodzi do siebie po zabiegu.

 • Anna Przybylska przerywa milczenie

  Przypomnijmy: gwiazda pod koniec lipca trafiła na oddział Centrum Medycyny Inwazyjnej w Gdańsku i przeszła tam operację. Według niepotwierdzonych informacji, usunięto jej guza trzustki. Następnie - jak podała jedna z gazet - poddała się kolejnej operacji i rozpoczęła kurację lekami cytostatycznymi, czyli chemioterapię. W rozmowie z dwutygodnikiem "Grazia" aktorka odnosi się do tych informacji...

 • Anna Przybylska: Znów będzie o niej głośno

  Anna Przybylska, o której ostatnio głośno w mediach, niebawem pojawi się w polskich kinach. Artystka zagrała w najnowszym filmie Jacka Bromskiego "Bilet na Księżyc".

 • Chirurg Anny Przybylskiej o jej stanie zdrowia!

  ...z tabloidów zapytał więc chirurga, który kilka miesięcy temu ją operował o to, w jakim stanie jest teraz aktorka. "Nie jestem już jej lekarzem prowadzącym, jestem chirurgiem, a ona teraz chirurga nie(...) śledzących ją paparazzich niż na opowieściach o tym, jak się teraz czuje. "Teraz nie powinnam podróżować, forsować się, przebywać w dużych skupiskach ludzi. Ja mam teraz czas na dojście do siebie. (...) To co...

 • Waleczna Anna Przybylska

  Nie mogę na razie korzystać z propozycji filmowych i... nie wiem w tej chwili, czy tego chcę - mówi Anna Przybylska. Aktorka powoli wraca do zdrowia po ciężkiej operacji, ale także po walce, jaką stoczyła ze wścibskimi mediami. Teraz potrzebuje odpoczynku.