• Informacje na temat:

  anna przybylska o sobie

Artykuły na temat: anna przybylska o sobie
 • Anna Przybylska skrywała tajemnicę? Jej biografia wiele wyjaśnia

  Anna Przybylska (†36) była wspaniałą aktorką i życzliwym, otwartym człowiekiem. Jaką tajemnicę nosiła w sercu?

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • Anna Przybylska: Kolejne wstrząsające wyznanie jej mamy!

  Widocznie wydana niedawno biografia o Ani Przybylskiej (+35 l.) to za mało. Pani Krystyna Przybylska ujawnia kolejne fakty dotyczące życia i śmierci jej córki.

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Anna Przybylska: Jej mama rozwiewa wszelkie plotki na temat córki!

  Krystyna Przybylska zdecydowała się udzielić szczerego, choć bardzo trudnego dla niej wywiadu dla jednego z tygodników. Mama zmarłej niemal dwa lata temu Anny Przybylskiej (†36 l.) sama przyznaje, że tą rozmową chciała zamknąć usta dziennikarzy, którzy wciąż wypisują bzdury o jej córce.

 • Aktorzy serialu "Złotopolscy" o Annie Przybylskiej

  Paweł Wawrzecki i Piotr Szwedes, którzy pracowali z Anną Przybylską na planie serialu "Złotopolscy", opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z aktorką.

 • Anna Przybylska i Paweł Wawrzecki dobrze się znali. Aktor wspomina zmarłą przyjaciółkę

  ...i bardzo utalentowaną aktorką. Miała sukcesy, fantastyczną rodzinę, tylko nie miała jednego – czasu. Odebrano jej czas" - powiedział Wawrzecki.  Przybylska długo i heroicznie walczyła z rakiem trzustki. Przez cały czas miała wsparcie swojego ukochanego, Jarosława Bieniuka. Niestety, teraz on i troje ich dzieci muszą sobie radzić bez Ani u boku... *** Zobacz więcej materiałów:

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Jarosław Bieniuk w szczerym wywiadzie opowiada o Annie Przybylskiej. Poruszające!

  .... Niestety, Anna zmarła 5 października 2014 roku. Jej śmierć poruszyła nie tylko rodzinę i przyjaciół, ale też licznych fanów.  Od tej tragedii minęły prawie dwa lata. Dopiero teraz Jarosław Bieniuk, ukochany(...) o chorobie ukochanej, bo to "najbardziej traumatyczne doświadczenie w jego życiu". Woli pamiętać partnerkę z tych szczęśliwych lat. On i Przybylska poznali się w Sopocie na imprezie ze wspólnymi znajomymi...

 • Anna Przybylska: Wpisy do księgi kondolencyjnej

  Po śmierci Anny Przybylskiej wyłożono w Gdyni księgę kondolencyjną. "Spotkało się życie i śmierć. Śmierć zapytała - dlaczego wszyscy cię kochają, a mnie nienawidzą? Życie odpowiedziało: bo ja jestem pięknym kłamstwem, a ty bolesną prawdą" - to jeden z pierwszych wpisów, jaki pojawił się w księdze.

Wideo na temat: anna przybylska o sobie
 • Jak Anna Przybylska radziła sobie z paparazzimi?

  Anna Przybylska (†36 l.) znalazła sposób na to, jak radzić sobie z nękającymi ją paparazzimi. Aktorka sama zaczęła robić im zdjęcia. Po krótkim czasie role się odwróciły i to paparazzi zaczęli oskarżać gwiazdę o łamanie ich praw! (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Anna Przybylska w pamięci gwiazd

  Przybylska była wyjątkowo lubianą osobą w świecie polskiego show-biznesu. Na internetowych portalach gwiazd posypały się wspomnienia i kondolencje… - Śmierci w tak młodym wieku nie sposób sobie wytłumaczyć - napisała Małgorzata Kożuchowska/ źródło: Agencja TVN/x-news

 • Była sobie dziewczyna

  Komedia obyczajowa twórców przebojów "Był sobie chłopiec" i "Włoski dla początkujących". Młoda, inteligentna dziewczyna dorasta w Londynie w latach sześćdziesiątych XX wieku. Jej rodzina bardzo chce, by studiowała na Oxfordzie. Tymczasem ona wdaje się w szalony romans z poznanym w niezwykłych okolicznościach mężczyzną, który obiecuje, że nauczy ją życia i miłości... Te niepowtarzalne lekcje będą się odbywały w luksusowych salach balowych i dyskotekach, zadymionych kafejkach Londynu i pod...

Dyskusje na temat: anna przybylska o sobie
 • Re: "Złotopolscy": Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk - historia ich wielkiej miłości

  jest traktowany jak rodzina. Chorzy uwielbiają go. On im gra na organkach, gitarze, śpiewa dla nich. Świąt nie wyobrażają sobie bez niego. Nie ujmując Przybylskiej, jestem świecie przekonany, że ludziom w tym szpitalu daje więcej radości, zadumy i wzruszeń jak Przybylska.

 • Re: Nie żyje Anna Przybylska. Zmarła po ciężkiej chorobie

  Mnie prezes psychiatrów wyciągał z łóżka przez 5 lat. Musiałem studia przerwać. I tak mi zniszył zrowie, że po 15 latach nie mogę pracować. Musiałem go podać do sądu. A poszedłem tylko opijać zdaną sesję. Sądzę się już 4 lata. Ostatnio prezes uciekł z sądu mając nadzieję, że go już nie dopadnę. I to jest prezes, a te profesorki teraz będą sobie dyskutować.... barany!!!! A biegła sądowa umawia

 • Re: "Złotopolscy": Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk - historia ich wielkiej miłości

  smutno wam będzie przez parę dni.. a potem zupełnie nie będziecie się interesować ich losem, bo to są obcy ludzie. taka jest prawda. pisanie typu "nie mogę w to uwierzyć.." to bzdury.. smutek jest naturalny, ale ból? przemyślcie sobie.

 • Re: "Złotopolscy": Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk - historia ich wielkiej miłości

  Ułoży. Tak, jak mąż Agaty Mróz i wielu, wielu innych, którzy stracili na zawsze swoje ukochane osoby w różnych okolicznościach. Z czasem, ból zelżeje i będzie można zacząć układać sobie życie na nowo. Jarek, to młody facet! Ma szansę na normalne życie, na nową rodzinę i szczęście u boku dobrej i kochającej kobiety.

 • Re: "Złotopolscy": Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk - historia ich wielkiej miłości

  taką złość w sobie , że odeszła.............. Jarkowi życzę dużo siły do przetrwania tego pierwszego, najgorszego okresu... a dzieci niestety przez całe życie będą odczuwały brak matki............nie zasłużyły na to. Jarek pewnie nie ułoży sobie już życia, bo gdzie on znajdzie taką drugą Ankę... nie ma takiej.............

 • Re: Anna Przybylska, czyli Karolina...

  czy tu ktoś nie przesadza, może niektóre nie wyglądają na swój wiek np, Hall Bery, nasza Przybylska ale reszta wygląda jak by miała 10 lat więcej np Zelt czy Downey , czy Cielecka puknijcie się a w ogóle te ostre makijaże dodają tyle lat,że te aktoreczki chyba nie zdają sobie z tego sprawy

 • Re: Anna Przybylska, czyli Karolina...

  widziałem tą panią bez tapetki- chyba sobie ostro pozwalała bo dałbym ok 50