• Informacje na temat:

  anna przybylska pokazała dzieci

Artykuły na temat: anna przybylska pokazała dzieci
 • Oliwia Bieniuk to wykapana Anna Przybylska! Jarek Bieniuk pokazał jej najnowsze zdjęcie!

  ...26 grudnia Anna Przbylska (†35 l.) skończyłaby 40 lat. Niestety, los chciał inaczej. Nie da się jednak ukryć, że patrząc na dzieci zmarłej aktorki, trudno nie dostrzec podobieństwa do pięknej mamy.

 • Przybylska i pośladki Pitta

  Anna Przybylska (27 l.), którą od piątku, 21 stycznia, będzie można oglądać w filmie "RH+" , wyznała nam, że chciałaby dotykać pośladków Brada Pitta, zagrać w erotyku z Colinem Farrellem i w najbliższym czasie powiększyć rodzinę. W środę, 19 stycznia, aktorka uznawana za jedną z najseksowniejszych gwiazd polskiego kina była gościem CZATerii.

 • Anna Przybylska marzyła o czwartym dziecku. Odeszła przedwcześnie!

  ...troszczyć się o rodzinę! - mówiła, gdy straciła drugą ciążę. - Muszę przecież spłacić dług zaciągnięty u mamy i teściów, którzy tak nam pomagają. Potem ja będę pomagać moim dzieciom. Była przygotowana na śmierć. Jednak z trudem oswajała się z tym, że zostawi dzieci. W ostatnich dniach najbardziej bolało ją cierpienie Oliwii, Szymona i Jasia. - Ania wiedziała, że cierpią nie ci, co odchodzą, tylko...

 • Przybylska: Wykazać się i wygrać

  Rozumiem Ewę w jej wyborach - tak o swojej bohaterce mówi Anna Przybylska, kreująca postać żony Przemka (Szymon Bobrowski), w filmie "Bokser" z cyklu "Prawdziwe historie".

 • Jarosław Bieniuk w szczerym wywiadzie opowiada o Annie Przybylskiej. Poruszające!

  ...i naświetlania. Przy tym wszystkim nie traciła pogody ducha i starała się żyć normalnie. Odwoziła dzieci do szkoły, zajmowała się domem. Do ostatniej chwili jej bliscy mieli nadzieję, że będzie dobrze. Niestety, Anna zmarła 5 października 2014 roku. Jej śmierć poruszyła nie tylko rodzinę i przyjaciół, ale też licznych fanów.  Od tej tragedii minęły prawie dwa lata. Dopiero teraz Jarosław Bieniuk, ukochany...

 • Mucha, dziewice i milionerzy

  Telewizja TVN wiosną 2010 roku stawia na sprawdzone pozycje rozrywkowe. Wśród nowości pojawią się dwa seriale oraz nowy program reality-show Magdy Gessler. Z kolei "Milionerzy" będą mogli korzystać z czwartego koła ratunkowego. Co jeszcze pokaże wiosną TVN?

 • Jarosław Bieniuk tak chce uczcić pamięć po zmarłej Annie Przybylskiej

  ...pamięci Anny Przybylskiej, z którego dochód zostanie przeznaczony na hospicjum dla dzieci. Jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", partner zmarłej aktorki na stałe współpracuje z Fundacją Hospicyjną(...) przede wszystkim do jej dzieci. - Janek miał trzy lata, gdy jego mama umarła, wspomnienia o niej stają się mgliste. Gdy dorośnie, ta książka będzie dla niego bezcennym skarbem - mówi znajoma rodziny...

 • Jak zachowują się mężczyźni?

  "Nie każdy mężczyzna chce żyć lekko, łatwo i przyjemnie" - zapewnia Kuba Wesołowski. Magazyn "Show" zadał młodemu aktorowi wiele trudnych pytań.

 • Katarzyna Figura opowiedziała o przyjaźni, która połączyła ją z Anną Przybylską

  Ania Przybylska (†35 l.) pojawiła się w życiu Katarzyny Figury (53 l.), gdy ona najbardziej tego potrzebowała. Otoczyła ją ciepłem i pomogła. Teraz aktorce bardzo brakuje zmarłej przyjaciółki.

 • Cage zostanie kretem

  Kolejny megahit, który wyszedł spod ręki Jerry'ego Bruckheimera - trójwymiarowa "Załoga G", jest już na amerykańskich ekranach. Do polskiej premiery filmu, przewidzianej na 14. sierpnia, zostały jeszcze dwa tygodnie.