• Informacje na temat:

  anna przybylska pokazała dzieci

Artykuły na temat: anna przybylska pokazała dzieci
 • Oliwia Bieniuk to wykapana Anna Przybylska! Jarek Bieniuk pokazał jej najnowsze zdjęcie!

  ...26 grudnia Anna Przbylska (†35 l.) skończyłaby 40 lat. Niestety, los chciał inaczej. Nie da się jednak ukryć, że patrząc na dzieci zmarłej aktorki, trudno nie dostrzec podobieństwa do pięknej mamy.

 • Przybylska i pośladki Pitta

  Anna Przybylska (27 l.), którą od piątku, 21 stycznia, będzie można oglądać w filmie "RH+" , wyznała nam, że chciałaby dotykać pośladków Brada Pitta, zagrać w erotyku z Colinem Farrellem i w najbliższym czasie powiększyć rodzinę. W środę, 19 stycznia, aktorka uznawana za jedną z najseksowniejszych gwiazd polskiego kina była gościem CZATerii.

 • Martyna Gliwińska pokazała pokoik dla dziecka! Jarosław Bieniuk wciąż milczy?

  Martyna Gliwińska (29 l.) niedawno wyjawiła, że spodziewa się dziecka ze swoim byłym partnerem, Jarosławem Bieniukiem (40 l.), który jest już ojcem trójki dzieci ze związku z Anną Przybylską (†35 l.). Widać, że przyszła mama już zaczęła przygotowywać się do przyjścia na świat małego człowieka. Czy sportowiec jej w tym pomaga?

 • Przybylska: Wykazać się i wygrać

  Rozumiem Ewę w jej wyborach - tak o swojej bohaterce mówi Anna Przybylska, kreująca postać żony Przemka (Szymon Bobrowski), w filmie "Bokser" z cyklu "Prawdziwe historie".

 • Anna Przybylska marzyła o czwartym dziecku. Odeszła przedwcześnie!

  ...troszczyć się o rodzinę! - mówiła, gdy straciła drugą ciążę. - Muszę przecież spłacić dług zaciągnięty u mamy i teściów, którzy tak nam pomagają. Potem ja będę pomagać moim dzieciom. Była przygotowana na śmierć. Jednak z trudem oswajała się z tym, że zostawi dzieci. W ostatnich dniach najbardziej bolało ją cierpienie Oliwii, Szymona i Jasia. - Ania wiedziała, że cierpią nie ci, co odchodzą, tylko...

 • Mucha, dziewice i milionerzy

  Telewizja TVN wiosną 2010 roku stawia na sprawdzone pozycje rozrywkowe. Wśród nowości pojawią się dwa seriale oraz nowy program reality-show Magdy Gessler. Z kolei "Milionerzy" będą mogli korzystać z czwartego koła ratunkowego. Co jeszcze pokaże wiosną TVN?

 • Jarosław Bieniuk w szczerym wywiadzie opowiada o Annie Przybylskiej. Poruszające!

  ...i naświetlania. Przy tym wszystkim nie traciła pogody ducha i starała się żyć normalnie. Odwoziła dzieci do szkoły, zajmowała się domem. Do ostatniej chwili jej bliscy mieli nadzieję, że będzie dobrze. Niestety, Anna zmarła 5 października 2014 roku. Jej śmierć poruszyła nie tylko rodzinę i przyjaciół, ale też licznych fanów.  Od tej tragedii minęły prawie dwa lata. Dopiero teraz Jarosław Bieniuk, ukochany...

 • Jak zachowują się mężczyźni?

  "Nie każdy mężczyzna chce żyć lekko, łatwo i przyjemnie" - zapewnia Kuba Wesołowski. Magazyn "Show" zadał młodemu aktorowi wiele trudnych pytań.

 • Jarosław Bieniuk tak chce uczcić pamięć po zmarłej Annie Przybylskiej

  ...pamięci Anny Przybylskiej, z którego dochód zostanie przeznaczony na hospicjum dla dzieci. Jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", partner zmarłej aktorki na stałe współpracuje z Fundacją Hospicyjną(...) przede wszystkim do jej dzieci. - Janek miał trzy lata, gdy jego mama umarła, wspomnienia o niej stają się mgliste. Gdy dorośnie, ta książka będzie dla niego bezcennym skarbem - mówi znajoma rodziny...

 • Cage zostanie kretem

  Kolejny megahit, który wyszedł spod ręki Jerry'ego Bruckheimera - trójwymiarowa "Załoga G", jest już na amerykańskich ekranach. Do polskiej premiery filmu, przewidzianej na 14. sierpnia, zostały jeszcze dwa tygodnie.

Wideo na temat: anna przybylska pokazała dzieci
 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.