• Informacje na temat:

  anna przybylska serial

Artykuły na temat: anna przybylska serial
 • Anna Przybylska

  Jej debiutem filmowym była rola w filmie " Ciemna strona Wenus " (1997). Popularność zyskała jednak głównie dzięki serialowi " Złotopolscy", w którym wcieliła się w postać sierżant Marylki. Pojawiła się w wielu filmach- między innymi w produkcji Bogusława Lindy " Sezon na leszcza"  (2000) oraz komedii romantycznej " Dlaczego nie!"  (2007). Przez 8 lat grała doktor Karinę w serialu " Daleko od...

 • Aktorzy serialu "Złotopolscy" o Annie Przybylskiej

  Paweł Wawrzecki i Piotr Szwedes, którzy pracowali z Anną Przybylską na planie serialu "Złotopolscy", opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z aktorką.

 • Anna Przybylska i Paweł Wawrzecki dobrze się znali. Aktor wspomina zmarłą przyjaciółkę

  ...przystrojona była w piękne białe kwiaty.  W rocznicę śmierci na łamach "Faktu" Anię wspomina Paweł Wawrzecki. Aktorzy razem grali w serialach "Złotopolscy" oraz "Daleko od noszy". Podczas godzin wspólnie(...) i bardzo utalentowaną aktorką. Miała sukcesy, fantastyczną rodzinę, tylko nie miała jednego – czasu. Odebrano jej czas" - powiedział Wawrzecki.  Przybylska długo i heroicznie walczyła z rakiem...

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • Anna Przybylska marzyła o czwartym dziecku. Odeszła przedwcześnie!

  .... Zmarł w wieku 52 lat, gdy Ania miała zaledwie 16 lat. Choć zagrała w osiemnastu filmach i dziewięciu serialach, za swą najważniejszą rolę uważała rolę matki. - Dla rodziny była gotowa zrobić naprawdę...

 • Izba lekarska wszczęła postępowanie ws. lekarza Anny Przybylskiej

  Rzecznik odpowiedzialności zawodowej Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku wszczął postępowanie ws. lekarza, który opiekował się Anną Przybylską. Sprawa dotyczy telewizyjnych wypowiedzi doktora na temat przebiegu choroby zmarłej w niedzielę aktorki.

 • ...2014 Anna Przybylska przegrała walkę z rakiem.(...)Zadebiutowała w 1997 w filmie "Ciemna strona Wenus". Następnie w 1998 roku zagrała Marylkę w serialu "Złotopolscy" - rola ta przyniosła jej szerszą popularność. Od tamtej pory zobaczyć mogliśmy ją...

 • Media na pogrzebie Anny Przybylskiej

  Mimo apelu rodziny Anny Przybylskiej i samej zmarłej, na pogrzebie aktorki pojawiły się media. Co sprawiło, że nie posłuchały prośby rodziny?

 • Rok od śmierci Anny Przybylskiej

  W poniedziałek, 5 października, minie rok od śmierci Anny Przybylskiej, uwielbianej przez widzów aktorki filmowej i serialowej.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

Zdjęcia na temat: anna przybylska serial
Dyskusje na temat: anna przybylska serial