• Informacje na temat:

  anna przybylska styl

Artykuły na temat: anna przybylska styl
 • Kuba Wojewódzki oburzony pogrzebem Anny Przybylskiej!

  Anna Przybylska zmarła 5 października, zostawiając trójkę dzieci i partnera Jarosława Bieniuka. Pogrzeb odbył się w rodzinnej Gdyni i uczestniczyło w nim wiele osób ze środowiska show-biznesu. Jedną(...)', to aż zacisnąłem pięści z bezradności. A kiedy wy przeprosicie za swoje - za obłudę, pedofilię, zachłanność i bizantyjski styl życia? Kiedy ten wasz Bóg przeprosi rodzinę Ani, że gdy ona...

 • Przybylska jak Smosarska?

  Już tylko dni dzielą nas od premiery oczekiwanej, nowej komedii Olafa Lubaszenko - "Złoty środek". Lubaszenko nie tylko dobrał wyborną, sprawdzoną w tym gatunku obsadę (Przybylska, Kowalewski, Pazura, Wilczak), ale i sam nieźle sobie radzi z komediową materią. Jednak w "Złotym środku" jest jeszcze drugie dno: film w czytelny sposób nawiązuje do historii polskiego kina.

 • Gwiazdy na pokazie Przybylskiego

  ...siostrę, w jakim ubraniu najbardziej podobają się jej mężczyźni? "Mój ulubiony styl męski to styl ugruntowany przez mojego brata. On zawsze łączył wygodne buty z marynarką, jeśli wymagała tego okazja, i z t-shirtem. To jest chyba najbardziej elegancki i zarazem najbardziej komfortowy styl dla mężczyzny, a także dla kobiety" - powiedziała tancerka. Najnowszą kolekcję Przybylskiego obejrzeli także Anna...

 • Razem w życiu i w... serialu

  Najpierw był ich wspólny występ w reklamie, a chwilę później w serialu "Daleko od noszy". Czyżby Anna Przybylska postanowiła wciągnąć w świat show-biznesu życiowego partnera, Jarosława Bieniuka?

 • Razem w życiu i w... serialu

  Najpierw był ich wspólny występ w reklamie, a chwilę później w serialu "Daleko od noszy". Czyżby Anna Przybylska postanowiła wciągnąć w świat show-biznesu życiowego partnera, Jarosława Bieniuka?

 • Tego w polskim kinie nie było?

  "Kiedy pierwszy raz przeczytałem scenariusz, powiedziałem sobie - trudne, mocne, sensacyjne kino. Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było" - mówi Paweł Małaszyński, który w thrillerze "Sęp" gra narwanego policjanta z wydziału wewnętrznego.

 • Największe polskie bezguścia 2008

  .... Honorowe miejsce w rankingu otrzymała także "eklektyczna" Anna Popek, która uwielbia łączyć zupełnie niepasujące do siebie style. Postawiła na oryginalność - niestety, zabrakło smaku. "Na galę(...). "Aerobik lat 80., hollywoodzki glamour, dziewczyna z sąsiedztwa - to style nieobce Kindze Rusin. Eklektycznej prezenterce udała się jednak rzecz niezwykła: w każdym z nich prezentuje się źle...

 • "Spowiedź" Weroniki Marczuk

  Jolanta Pieńkowska będzie gościć Weronikę Marczuk w swoim programie "Dwie strony medalu". Bohaterami audycji są ludzie, którzy zaistnieli w świecie mediów w trudnych okolicznościach.

 • Linda: "Robię to, co sam chciałbym oglądać"

  Bogusław Linda dziesięć lat po zrealizowaniu swego reżyserskiego debiutu "Seszele", znów stanął za kamerą. "Sezon na leszcza" to klasyczne kino drogi dla młodego pokolenia. "Gdybym sam nie chciał zobaczyć takiego filmu, to bym go nie robił" - powiedział aktor.

 • "Bilet na Księżyc": Jak stracić dziewictwo w PRL-u?

  Akcja "Biletu na Księżyc" rozgrywa się w 1969 roku, tym samym w którym Neil Armstrong wykonał "mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości". Głównymi bohaterami tej familijnej opowieści są dwaj bracia, którzy z podkarpackiej wsi wyruszają w kolejową podróż przez całą Polskę.

Dyskusje na temat: anna przybylska styl
 • Re: Anna Przybylska, czyli Karolina...

  P. Ania jest piękna z i bez makijażu, ma swój styl i zawsze będzie wyglądąć akrakcyjnie, bez względu na wiek i komentarze kryjących się za ekranem złośliwców