• Informacje na temat:

  anna rola

Artykuły na temat: anna rola
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Anna Popek dostała kolejną serialową rolę!

  Jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek telewizyjnych - Anna Popek - pojawi się w gościnnym epizodzie w jednym z odcinków "Pensjonatu nad rozlewiskiem". W 6. serii mazurskiej sagi wcieli się w dziennikarkę, która przyjedzie na Mazury, by przeprowadzić wywiad z mieszkającą tu wielką gwiazdą, Różą Sztern (Maria Pakulnis).

 • Anna Romantowska w serialu "Statyści"

  Rola prowincjonalnej księgowej, która zatrudnia się jako statystka w chińskim melodramacie, przyniosła Annie Romantowskiej nagrodę na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Teraz mamy szansę przypomnieć sobię tę opowieść w serialowej wersji.

 • Anna Przybylska: trwają prace nad filmem o jej życiu. Kto zagra główną rolę?

  Nie ma wątpliwości co do tego, że Anna Przybylska (†36 l.) była niezwykłą osobą. Historia jej życia zainspirowała Radosława Piwowarskiego (68 l.), uznawanego za aktorskiego ojca i odkrywcę talentu Ani, do rozpoczęcia prac nad filmem poświęconym zmarłej aktorce. Znamy coraz więcej szczegółów.

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Anna Szczepaniak: Tragiczne losy aktorki

  Była piękna, pracowita i zdolna. Anna Szczepaniak (†28 l.) miała przed sobą obiecującą karierę, ale zdążyła zagrać zaledwie w pięciu filmach i trzech serialach.

 • Aktorzy serialu "Złotopolscy" o Annie Przybylskiej

  Paweł Wawrzecki i Piotr Szwedes, którzy pracowali z Anną Przybylską na planie serialu "Złotopolscy", opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z aktorką.

 • Anna Seniuk dotkliwie ukarana!

  Rola Jagny w "Chłopach" mogła przynieść jej sławę. Anna Seniuk (73 l.) odrzuciła jednak propozycję... na tydzień przed rozpoczęciem zdjęć. Kara była bardzo dotkliwa.

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Anna Powierza oburzona słowami Żurawskiego!

  Michał Żurawski (37 l.) swoimi żartami o kobietach podpadł wielu osobom. Wśród oburzonych znalazła się także aktorka Anna Powierza (37 l.)...

 • Anna Dymna: Nikt nie pyta mnie o...

  - Działalność charytatywna nigdy nie przyćmi teatru, czyli mojej największej pasji. W ostatnich latach jednak prawie nikt mnie nie pyta o pracę aktorską. Może gdybym zaczęła zabijać na scenie, to przypomniano by sobie, że pracuję w teatrze - mówi Anna Dymna.

Zdjęcia na temat: anna rola
Wideo na temat: anna rola
 • Rola życia? Anna Karenina!

  Katarzyna Chorzępa, czyli Eliza z "Na Wspólnej", zdradziła nam, jakie są jej aktorskie plany na przyszłość!

 • "Singielka": Anna Oberc o roli w serialu

  Anna Oberc, grająca rolę Moniki w serialu "Singielka", zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej ekranowej postaci. Aktorka wyznała, że w życiu prywatnym bardzo rzadko zdarzało się jej bywać singielką.

 • Anna Popek zagra w teatrze!

  Anna Popek niedawno stanęła na jednej scenie u boku takich gwiazd jak Iza Kuna, Renata Dancewicz czy Rafał Królikowski - i poprowadziła spotkanie prasowe poprzedzające próbę spektaklu "Złodziej(...) – dwa lata temu zagrała u boku Katarzyny Figury w spektaklu "Trójka do potęgi". Dziennikarka wspomina, że była to jednak rola niema, epizod trwający zaledwie 20 sekund. Dlatego też nie poprzestaje

Dyskusje na temat: anna rola