• Informacje na temat:

  anna romanowska

Artykuły na temat: anna romanowska
 • "Na Wspólnej": Elżbieta Romanowska zastąpi Annę Guzik!

  Anna Guzik, czyli Żaneta z „Na Wspólnej”, za trzy miesiące zostanie mamą dwóch dziewczynek. Aktorka chce już teraz ograniczyć swą zawodową aktywność, by przygotować się na powitanie córek na świecie. W roli prowadzącej program „Grzeszki na widelcu” zastąpi ją... Elżbieta Romanowska, czyli Jola Pietrek z „Rancza”!

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

 • Elżbieta Romanowska zastąpi Paulinę Chylewską w TVP?

  ...​Elżbieta Romanowska (34 l.) chyba ma powody do świętowania! Jak twierdzi jeden z tabloidów, aktorka dostała propozycję poprowadzenia programu w TVP!

 • "Zespół kompletny" (wywiad z grupą Osada Vida)

  Na początku listopada pojawiła się piąta płyta grupy Osada Vida - "The After-Effect". O tym wydawnictwie opowiedział nam wokalista i autor tekstów tej formacji - Marek Majewski.

 • "Ranczo": Elżbieta Romanowska nigdy nie musiała schudnąć dla roli

  Elżbieta Romanowska, czyli Jola Pietrek z „Rancza”, żartuje, że z racji swojej tuszy jest aktorką charakterystyczną i dostaje role, o jakich jej szczupłe koleżanki po fachu mogą tylko marzyć. - Nie zdarzyło się dotąd, bym musiała schudnąć dla roli – mówi.

 • Ania Mucha zmienia płeć

  Ania Mucha po raz kolejnych zaskoczyła, przebierając się za... Grzegorza Skawińskiego. Lider zespołu Kombi zasiadł na czwartym fotelu jurora i był wyraźnie zszokowany niespodzianką, jaką sprawiła mu aktorka. Z show odpadła Elżbieta Romanowska.

 • Anna Guzik martwi się, że straci pracę?! Jak zarobi na rodzinę?

  Anna Guzik (39 l.), która niedawno po raz pierwszy została mamą dwóch córeczek, ma powody do zmartwień. Okazuje się, że aktorka może zostać bez pracy. Pod znakiem zapytania stoi jej udział zarówno w "Na Wspólnej", jak i w programie "Grzeszki na widelcu".

 • Mucha "fałszuje jak koza"

  Minionej soboty, 11 października, magia muzyki filmowej poruszyła sercami wszystkich widzów, ale tylko trójka uczestników programu "jak Oni śpiewają" zachwyciła jury. Mowa o Arturze Chamskim, Eli Romanowskiej i Karolinie Nowakowskiej. Anna Mucha dowiedziała się natomiast, że "fałszuje jak koza".

 • Anna Guzik rezygnuje z pracy w Polsat Cafe! Skupi się rodzinie

  Anna Guzik (39 l.) spełnia marzenie za marzeniem! Została żoną Wojciecha Tylki, a wkrótce na świecie powita potomstwo! Z tego względu postanowiła nieco odpocząć i zająć się przygotowaniami do porodu.

 • Zmarł Zbigniew Kuźmiński

  Zmarł Zbigniew Kuźmiński, reżyser między innymi filmów "Nad Niemnem", "Między ustami a brzegiem pucharu", "Agent nr 1" - poinformowała w poniedziałek, 14 marca, Anna Romanowska ze Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

Zdjęcia na temat: anna romanowska
Wideo na temat: anna romanowska
 • Elżbieta Romanowska: Zakochałam się w tańcu. Łatwo z tego nie zrezygnuję

  swoje marzenie i zatańczyła wszystkie choreografie, docierając aż do finału. Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak niemal od pierwszego odcinka byli faworytami 5. edycji programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Mimo to zdobywcami Kryształowej Kuli zostali Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke, a Romanowska i Maserak musieli zadowolić się drugim miejscem. Gwiazda serialu „Ranczo” twierdzi

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

Dyskusje na temat: anna romanowska