• Informacje na temat:

  anna romantowska serial

Artykuły na temat: anna romantowska serial
 • Serial "Matki, żony i kochanki" wraca na ekrany?!

  To był prawdziwy hit lat 90.! Czy serial "Matki, żony i kochanki" znowu wróci na ekrany?

 • Anna Romantowska w serialu "Statyści"

  Rola prowincjonalnej księgowej, która zatrudnia się jako statystka w chińskim melodramacie, przyniosła Annie Romantowskiej nagrodę na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Teraz mamy szansę przypomnieć sobię tę opowieść w serialowej wersji.

 • Wiosenne seriale Jedynki

  Młoda pani weterynarz na prowincji, nieszczęśliwa Wera, pielęgniarka Basia i duet duchów to bohaterowie nowych seriali TVP 1, które zawitają na antenie w marcu.

 • "Matki, żony i kochanki": Kownacka zagrała żonę Stroińskiego

  Byli ulubioną przez widzów parą popularnego serialu "Matki, żony i kochanki". Oboje świetni aktorsko - zarówno w teatrze, jak i w filmach.

 • "Matki, żony i kochanki" wrócą na ekrany?

  To był prawdziwy hit lat 90.! Czy serial "Matki, żony i kochanki" znowu wróci na ekrany?

 • Anna Romantowska: Nie zabiega o role

  Na ekranach pojawia się rzadko, ale jest szczęśliwa. Bo szczęście ma w sobie.

 • Upiorny charakter teściowej

  W tej rodzinie nic nie jest takie, jak być powinno. Seniorka rodu, babcia Ola, przyjmuje bowiem wizyty z zaświatów: - Bardzo często odwiedza ją duch teściowej, Heleny - mówi Anna Romantowska, która w serialu "Duch w dom" gra właśnie przybysza z tamtej strony.

 • W serialu gra upiorną teściową

  Anna Romantowska, znana widzom z takich seriali , jak: "Dom", "Matki, żony i kochanki" czy "Czas honoru", w nowej produkcji wciela się w... ducha nawiedzającego swoich krewnych.

 • Duch o paskudnych cechach

  Annie Romantowskiej w nowym serialu TVP 1 "Duch w dom" przypadła dosyć nietypowa rola.

 • Duchy zmarłych teściów

  Od kwietnia na antenie TVP 1 oglądać będziemy mogli nowy serial "Duch w dom". Główne role grają: Piotr Gąsowski, Anna Romantowska i Piotr Fronczewski.

Zdjęcia na temat: anna romantowska serial
Wideo na temat: anna romantowska serial
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Mniejsze zło

  Długo oczekiwany nowy film kinowy jednego z największych mistrzów polskiego kina. "Niech idzie pod prąd. Niech nie będzie owcą w stadzie. Żeby mógł kiedyś spokojnie w twarz spojrzeć" - tak mówi Matka, kiedy jej syn, Kamil, student polonistyki, wydrukował w periodyku eksperymentalny wiersz. Upojony sukcesem, powodzeniem u kobiet i radością życia Kamil nie przywiązuje zbyt dużej uwagi do tego, co dzieje się wokół. A dzieje się dużo. Jest rok 1980 i od młodych, wykształconych ludzi oczekuje się...