• Informacje na temat:

  anna samusionek mąż

Artykuły na temat: anna samusionek mąż
 • "Na Wspólnej": Czy Anna Samusionek nie ma już szans na odzyskanie córki?

  Anna Samusionek, czyli Ilona Zdybicka z "Na Wspólnej", ma coraz mniej nadziei na korzystny wyrok sądu...

 • Po przegranej w "Tańcu z gwiazdami" Anna Samusionek tylko na chwilę zaszyła się w domowym zaciszu. Aktorka powróciła na salony i widać, że przygotowała się do tego starannie.

 • Samusionek ponownie zakochana

  Anna Samusionek po głośnym rozstaniu z Krzysztofem Zuberem, odnalazła w końcu szczęście u boku nowego partnera.

 • Wszystkie kobiety... Chudego

  W serialu "Chudy i jego ludzie" wystąpi plejada urodziwych i zdolnych aktorek. Dorota Segda, Edyta Olszówka, Anna Cieślak, Paulina Chapko, Anna Samusionek i Ewa Borowik to tylko niektóre nazwiska, które będzie można zobaczyć w produkcji.

 • Anna Samusionek: "Płacę w naturze"

  Krzysztof Zuber, były mąż aktorki Anny Samusionek (36 l.), opowiada "Faktowi" o jej niekonwencjonalnych metodach na radzenie sobie z nieciekawą sytuacją finansową. Ile w tym prawdy, a ile chęci zaszkodzenia byłej żonie?

 • Co wydarzy się "Na Wspólnej"?

  Serial owe losy bohaterów "Na Wspólnej" w ostatnim tygodniu października i w pierwszym tygodniu listopada z pewnością nie umkną uwadze widzów. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim przewodnikiem po najważniejszych wątkach, jakie zobaczymy w najbliższym czasie.

 • Samusionek była bita

  Były mąż, Krzysztof Zuber znęcał się nad nią!

 • Farsy rodzinnej u Samusionek ciąg dalszy

  Pamiętacie jeszcze głośną sprawę rozwodu Anny Samusionek (36 l.)? Trochę przycichła, nieprawdaż? Tym razem więc postanowił przypomnieć o sobie były mąż aktorki, Krzysztof Zuber (43 l.).

 • "Na Wspólnej": Testament, szpik i... oświadczyny

  Maks (Adam Fidusiewicz) nie pogodzi się z tym, że Ilona (Anna Samusionek) - zamiast myśleć o leczeniu - szykuje się na śmierć. Zdecyduje się poprosić ją o rękę, a ona przyjmie jego oświadczyny!

 • "Na Wspólnej": Oko w oko z kochanką syna

  Izabela (Anna Korcz) zaproponuje Jerzemu (Wojciech Wysocki), by wynieśli się z Warszawy i na stałe zamieszkali w domku na wsi. Wszystko przez Zdybicką (Anna Samusionek)! Poznaj szczegóły!

Wideo na temat: anna samusionek mąż
 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

Dyskusje na temat: anna samusionek mąż
 • Re: "Na Wspólnej": Anna Samusionek kończy 45 lat

  Pani Samusionek jest przykładem, że aktorki (czy studentki aktorstwa) nie powinny zbyt szybko wychodzić za mąż i rodzić dzieci. Kobiety, bierzcie przykład z Moniki Bellucci - najpierw kariera, ptem mąż i dzieci, a nastepnie kochankowie.

 • Re: "Na Wspólnej": Anna Samusionek kończy 45 lat

  Prawnik mojej koleżanki doradził żeby nie walczyć o dzieci, tylko tak jak chce mąż. Córka miała już 17 lat i została z matką ale syn był mały i chciał z tatusiem. No i poszedł mieszkać do tatusia - i wytrzymał z nim 3 dni - a po wrócił na piechotę do mamy z innej dzielnicy miasta. A po całym zajściu tatuś już więcej dzieci nie widział - a w sądzie tak się bił o dzieci zwłaszcza o syna.

 • Re: "Na Wspólnej": Anna Samusionek kończy 45 lat

  Z pokręconym człowiekiem nie można się porozumieć. Mój NA-SZCZĘŚCIE-JUŻ-TYLKO-BYŁY-MĄŻ po naszym rozstaniu rozsiewał informacje, że utrudniam mu kontakty z dziećmi, nie wpuszczam do domu, a on z prezentami przyjechał. W czasie rozwodu prosił o ustalenie widzeń. Sędzina zapytała , kiedy mają się odbywać. Wystękał, że RAZ w miesiącu 2 godz. - ! - w niedzielę, po obiedzie. Nie pojawił się ani

 • Re: "Na Wspólnej": Anna Samusionek musi płacić alimenty! Córka już do niej nie wróci?

  No i ile procent ojców płaci? 20 %. Biedni tatusiowie... Raz na pół roku wpłaci 100 zł i ma z głowy sądy i policję, bo on przecież stara się jak może... Mój teść, żeby nie płacić na swojego syna przepisał wszystko bratu. Do 30 roku życia mąż widział go 4 razy, zawsze pijanego, raz z siekierką w rączce przyszedł powiedzieć matce, co o niej myśli. Kiedy nie mógł już pić, na starość, przypomniał

 • Re: "Na Wspólnej": Czy Anna Samusionek nie ma już szans na odzyskanie córki?

  lub życia. Przykład pani Anny i jej córki pokazuje, że się nie myliłem w jej ocenie. I chociaż mąż pani Anny nie jest niewiniątkiem, to jedna pani Anna była stroną czynną. Ale najgorsze jest to, że(...)Miałem okazję polemizować w 2010r, w radio dla ciebie z panią Samusionek, gdy jeszcze była prowadziła fundację Razem Lepiej, dla kobiet doświadczających przemocy. Już wtedy byłem pewny że pani