• Informacje na temat:

  anna samusionek wywiad

Artykuły na temat: anna samusionek wywiad
 • Anna Samusionek też była ofiarą przemocy domowej

  Kolejna gwiazda otwarcie mówi o tym, że była bita i poniżana. Przeczytaj wywiad!

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

 • Anna Samusionek dostała rolę w serialu!

  Skandal z córką pomógł Annie Samusionek (42 l.) w zdobyciu nowej pracy?

 • Anna Samusionek: Będzie gorąco

  Anna Samusionek jest jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu w Międzyzdrojach. Teraz odpoczywa, ale już wkrótce wraca do pracy na plan zdjęciowy "Na Wspólnej". Dowiedzieliśmy się pewnych szczegółów dotyczących kolejnych odcinków serial u.

 • Anna Samusionek zakochana! Mamy dowód!

  Anna Samusionek znów jest zakochana! Czy tym razem uda się jej ułożyć sobie życie i zaznać prawdziwego szczęścia?

 • Anna Samusionek: Kuchnia to moje królestwo

  Anna Samusionek opowiada o swojej pracy, którą lubi i o wakacjach, na które dopiero się wybiera. Zdradza też, że w kuchni czuje się jak ryba w wodzie.

 • Anna Samusionek jest zakochana! Mamy dowód!

  Anna Samusionek, czyli Paulina Zając z "Ja to mam szczęście!", znów jest zakochana! Czy tym razem uda się jej ułożyć sobie życie i zaznać prawdziwego szczęścia?

 • Anna Samusionek zagra prostytutkę w komedii "Love Boutique"

  Anna Samusionek pracuje obecnie nad spektaklem "Love Boutique", opisywanym jako komedia seksualna. Aktorka wcieli się w podwójną rolę: skromnej kobiety przychodzącej do sex shopu oraz luksusowej prostytutki. Premiera odbędzie się pod koniec maja w Gdańsku oraz Warszawie.

 • Miłość bez happy endu

  Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski wiele razy mówili, że nie potrafią bez siebie żyć. Sylwia Gliwa i Borys Szyc bardzo poważnie myśleli o wspólnej przyszłości, kiedy jako studenci byli w sobie do szaleństwa zakochani. Anna Samusionek i Paweł Burczyk uchodzili za idealne małżeństwo. Te związki, jak i wiele innych, są już dziś jednak tylko historią. Przypomnijcie sobie kolejne pary, o których kiedyś...

 • Anna Samusionek: Nie widzę siebie na billboardach z napisem "Playboy"

  Anna Samusionek przekonuje, że nie ma nic przeciwko aktorkom, które pozują nago do magazynów dla panów, ale sama nigdy nie zdecydowałaby się na sesję w "Playboyu". Jak podkreśla aktorka, pozowanie nago przed obiektywem aparatu jest niezgodne z jej światopoglądem.

Wideo na temat: anna samusionek wywiad
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...