• Informacje na temat:

  anna samusionek z mężem

Artykuły na temat: anna samusionek z mężem
 • Anna Samusionek: Poddała się dla dobra córki?

  Anna Samusionek (44 l.) ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Kilka lat temu musiała stoczyć batalię o swoją córkę. Mimo iż Angelika mieszka teraz z jej byłym mężem, aktorka liczy na to, że kiedyś do niej wróci.

 • Anna Samusionek straciła rolę

  Producenci popularnego serialu "Plebania" postanowili zrezygnować ze współpracy z Anną Samusionek.

 • Anna Samusionek: Terapia zbliży ją do byłego męża?

  Anna Samusionek (43 l.) i Krzysztof Zuber zostali zobligowani do chodzenia na terapię. Zakopią topór wojenny?

 • Sejmowa inicjatywa Samusionek

  Aktorka Anna Samusionek ( seriale "Trzeci oficer", "Stacyjka") walczy o prawa ofiar rodzinnej przemocy. Ostatnio odebrała w Sejmie zaświadczenie o rejestracji Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej dotyczącej projektu ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.

 • "Na Wspólnej": Anna Samusionek musi płacić alimenty! Córka już do niej nie wróci?

  Anna Samusionek, czyli Ilona Zdybicka z „Na Wspólnej”, przez kilka lat toczyła z byłym mężem walkę o córkę. Dziś wie już, że Angelika do niej nie wróci...

 • Wszystkie kobiety... Chudego

  W serialu "Chudy i jego ludzie" wystąpi plejada urodziwych i zdolnych aktorek. Dorota Segda, Edyta Olszówka, Anna Cieślak, Paulina Chapko, Anna Samusionek i Ewa Borowik to tylko niektóre nazwiska, które będzie można zobaczyć w produkcji.

 • "Na Wspólnej": Anna Samusionek znalazła nową miłość?

  Anna Samusionek, czyli Ilona Zdybicka z "Na Wspólnej", widywana jest ostatnio coraz częściej w towarzystwie młodszego od niej o 16 lat Wawrzyńca Praska. Podobno aktorka straciła głowę dla młodziutkiego pianisty...

 • Same nieszczęścia w "Na Wspólnej"

  Nowy sezon serialu "Na Wspólnej" zapowiada się bardzo emocjonująco. Porzucona przez Wolskiego Marta wpadnie w alkoholizm. Sąd odbierze Zuzie i Kamilowi adoptowane dziecko. W ciąży będą aż dwie bohaterki.

 • "Na Wspólnej": Anna Samusionek nie pozwala, by negatywne uczucia zawładnęły jej życiem!

  Anna Samusionek, czyli Ilona Zdybicka z "Na Wspólnej", od 17 lat jeździ po Polsce z monodramem "Narkomanka". - Mogę go grać tak długo, dopóki wchodzę w dżinsy z premiery - żartuje aktorka świętująca w tym roku 20-lecie pracy artystycznej.

 • Polska Bridget Jones

  Jak informuje "Rzeczpospolita" już niedługo powstanie film na podstawie książki "Nigdy w życiu" Katarzyny Grocholi. Rozpoczęły się castingi, które mają wyłonić odtwórczynię głównej roli - Judyty, okrzykniętej przez miłośników książki polską Bridget Jones. Autorka "Nigdy w życiu" w wywiadzie udzielonym "Rzeczpospolitej" po tym, gdy jej książka stała się bestsellerem 2001 roku, nie ukrywała, że marzy, aby jej powieść została sfilmowana.

Zdjęcia na temat: anna samusionek z mężem
Wideo na temat: anna samusionek z mężem
 • „Na Wspólnej”: Swingerski seks Ilony i Maksa

  Sąsiedzi Maksa (Adam Fidusiewicz) i Ilony (Anna Samusionek) - Anna (Magdalena Woleńska) i Cezary (Sebastian Cybulski) namówią w końcu Brzozowskich na swingerski seks! Ilona na stronie upomni męża żeby się wyluzował. Życząc mu powodzenia, z zalotnym uśmiechem podejdzie do Czarka. Anna zacznie kokietować Maksa. Lecz Brzozowski - w przeciwieństwie do żony - nie odnajdzie się w tej sytuacji. Nie

Dyskusje na temat: anna samusionek z mężem
 • Re: "Na Wspólnej": Anna Samusionek kończy 45 lat

  Ładny mi błąd. Okradła wraz z mężem kolegów aktorów. Odebrano jej opiekę nad dzieckiem. Alkohol.

 • Re: "Na Wspólnej": Anna Samusionek musi płacić alimenty! Córka już do niej nie wróci?

  gdybym po rozwodzie chciała walczyć o dziecko z moim byłym mężem to pewnie skończyłoby się tak samo. Groził a ja wiedziałam, że siła jego pieniądza jest wielka, wiedziałam, że nawet niektórzy znajomi dla pieniędzy zeznaliby wszystko. dzwonili nawet do mnie... szantaże.... to była trudna decyzja, płakałam, szamotałam się. psycholog mi wtedy doradził - pozwól zostać z ojcem, dzieci sa madre

 • Re: "Na Wspólnej": Czy Anna Samusionek nie ma już szans na odzyskanie córki?

  Pani Aniu ma pani racje na siłe nie odbierać córki, bo to nic dobrego, widać, ze kocha pani corke nad życie a powiem tak, kiedy pierwszy raz zobaczylam zdjecie ślubne pani i bylego meza (lata temU) to pamietam powiedzialam do mojej znajomej, ona bedzie miala z rtym mężem udreczenie, to despota, -wystarczylo mi kilka słów wywiadu z tym panem i wcale sie nie myliołam szkoda mi Pani Ani,:.