• Informacje na temat:

  anna sobecka

Artykuły na temat: anna sobecka
 • "Na dobre i na złe": Julia Wyszyńska straciła rolę w serialu?

  ...sztukę" - pisała w swym zawiadomieniu Anna Sobecka, która podkreśliła, że spektakl "obraził jej uczucia religijne względem osoby Świętego Jana Pawła II". "Składam zawiadomienie do prokuratury(...) materiału o przedstawieniu. Zawieszona w pełnieniu obowiązków została autorka reportażu Anna Mikołajczyk. "Zostałam dziś wyrzucona z pracy. Okazuje się, że wykonywanie swoich obowiązków, czyli...

 • Posłanka ostrzega przed satanistami

  Datę 6 czerwca można zapisać jako 06.06.06. Nic dziwnego, że na ten "szatański" dzień premiery swoich materiałów muzycznych wyznaczyło wielu metalowych wykonawców, m.in. grupy Slayer, Behemoth, Gorgoroth czy Deicide. Przed satanistami postanowiła ostrzec Anna Sobecka, posłanka Narodowego Koła Parlamentarnego.

 • Mirosław Konarowski: Wciąż czeka na wielką miłość!

  ...się zadowalać po prostu rolą „męża swojej żony”.  Czytaj dalej na następnej stronie... Joanna nie była łatwą osobą, a on przestał się godzić na kolejne kompromisy. "Dopóki razem pracowali(...) ich relacji przyczynił się głośny romans Szczepkowskiej z Adamem Michnikiem.  "Mimo wszystko Mirek chciał jeszcze ratować ten związek, ale Joanna się nie zgodziła. Zażądała rozwodu" – dodaje...

 • Zdejmą program Tomasza Lisa?

  Kilka tygodni temu Tomasz Lis w swoim programie na antenie telewizyjnej Dwójki, pokazał materiały kompromitujące polityków PiS. Teraz Anna Sobecka domaga się od władz TVP zdjęcia jego magazynu.

 • Gwiazdy na premierze filmu „Chce się żyć”

  ...", i Kamilla Baar, czyli Hana Goldberg z "Na dobre i na złe". Film obejrzeli także grający w "Chce się żyć" Janusz Chabior, czyli patolog Leon z "Komisarza Aleksa", Anna Nehrebecka, czyli niezapomniana Barbara Złotopolska ze "Złotopolskich", Arkadiusz Jakubik, czyli prokurator Bohdan Sobecki z "Paradoksu", oraz Anna Karczmarczyk, czyli Ola Pietrzak z "Na dobre i na złe". Za rolę Mateusza Dawid...

 • Rada Programowa TVP nie potępiła Nergala

  Rada Programowa Telewizji Polskiej nie poparła w środę (14 września) projektu uchwały potępiającej zatrudnienie Adama Darskiego "Nergala" jako jurora w jednym z programów TVP. Projekt taki zgłosiły: Anna Sobecka, Bożena Walewska i Barbara Bubula.

 • "rodzinka.pl": Gwiazdy seriali nominowane do Orłów 2014!

  ..." Anna Nehrebecka, czyli niezapomniana Barbara Złotopolska ze "Złotopolskich", za rolę w "Nieulotnych" Joanna Kulig, czyli Sylwia Zawada z "Na krawędzi", oraz Marta Nieradkiewicz, czyli Julia Marczak...

 • Prawdziwe zawody serialowych gwiazd!

  Arkadiusz Jakubik, czyli prokurator Sobecki z "Paradoksu", pracował kiedyś w... sekstelefonie, Ada Fijał, czyli Karolina z "Klanu", przez pięć lat leczyła zęby w przychodni stomatologicznej, a Marcin Dorociński, czyli Szymon Kowalczyk z "Bez tajemnic", był kelnerem w modnej restauracji.

 • Gwiazdy na premierze filmu o Paktofonice

  W najbliższy piątek - 21 września - na ekrany kin w całym kraju wejdzie obsypany nagrodami na tegorocznym FPFF w Gdyni film o Paktofonice - grupie, która zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Na uroczystej premierze "Jesteś Bogiem" zjawili się m.in. członkowie legendarnego zespołu - Wojciech Alszer Fokus i Sebastian Salbert Rahim, oraz Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", Olga Frycz, czyli Marysia z "Życia nad rozlewiskiem", i mnóstwo innych znanych z seriali gwiazd.

 • Rada programowa TVP zajmie się Nergalem

  Podczas środowego (14 września) posiedzenia rada programowa TVP ma zająć się kwestią udziału Adama "Nergala" Darskiego w programie "The Voice of Poland". Zaangażowanie lidera metalowej grupy Behemoth wywołało spore protesty.

Wideo na temat: anna sobecka
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: anna sobecka