• Informacje na temat:

  anna stachurska 24 l.

Artykuły na temat: anna stachurska 24 l.
 • Anna Lewandowska ma co świętować. Niesamowite!

  W domu Anny (29 l.) i Roberta (29 l.) Lewandowskich wielka radość. Co rusz udaje im się spełniać marzenia. Świetna sportowa kariera, dziecko, a także… powodzenie w biznesie. Małżonkowie mają co świętować. Zwłaszcza teraz, gdy Anna startuje z nowym projektem!

 • Anna Lewandowska nie może wybaczyć ojcu! "Odszedł i zostawił nas z niczym!"

  Anna Lewandowska (26 l.) nie może wybaczyć swojemu ojcu, cenionemu operatorowi filmowemu Bogdanowi Stachurskiemu, że kilka lat temu zostawił jej matkę bez środków do życia.

 • Ania i Robert Lewandowscy: Nie radzą sobie z nerwową atmosferą! To kryzys?!

  Choć 22 czerwca 2018 r. będą obchodzić piątą rocznicę ślubu, nie zdołają hucznie jej świętować. Robert Lewandowski (29 l.), kapitan polskiej reprezentacji w piłce nożnej, będzie brać udział w Mundialu w Rosji, a jego żona Anna Lewandowska zamierza mu kibicować. Przed sportowcem wielkie wyzwanie, by poprowadzić kolegów do zwycięstwa. Mecze z Senegalem (19 czerwca), Kolumbią (24 czerwca...

Wideo na temat: anna stachurska 24 l.
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.