• Informacje na temat:

  anna starmach kuchnia

Artykuły na temat: anna starmach kuchnia
 • Jurorka "MasterChefa" rozczarowała rodziców?!

  Starmachowie, właściciele krakowskiej galerii sztuki, liczyli, że ich córka Ania będzie "wybitnym ekonomistą". Ona jednak wolała zostać kucharką...

 • Dominika Wójciak wygrała "MasterChefa"

  Dominika Wójciak, absolwentka geodezji mieszkająca w Krakowie, wygrała trzecią edycję programu "MasterChef".

 • "MasterChef Junior": Wiemy, kto zasiądzie w jury!

  ..., w którym nie zobaczymy mamy polskiej Kardashianki. Zatem kto będzie decydował o losach małych geniuszy kulinarnych? Za stołem sędziowskim zasiądzie Michel Moran oraz Anna Starmach, których wszyscy...

 • Anna Starmach wciąż się uczy

  Z czego cieszą się kucharze, a z czym nie mogą sobie poradzić? O tym m.in. opowiada Anna Starmach, jurorka programu "MasterChef".

 • Anna Starmach: Ścigam się z Jamiem Oliverem

  "Wszystkie zakupy robiłam z kalkulatorem w ręku, a w kuchni gotowałam ze stoperem"- zapewnia Anna Starmach. 20 lutego ukaże się jej druga książka "Pyszne 25. Nowa porcja przepisów", w której udowadnia, że można gotować pysznie w 25 minut za 25 zł.

 • Pamiątki z podróży Anny Starmach

  Muszę jeść i podróżować - przyznaje Anna Starmach. Jurorka programu "MasterChef", jak przystało na prawdziwego smakosza, z podróży zawsze przywozi plecak pełen przypraw i książek kucharskich.

 • Chce gotować, nie występować w telewizji

  Anna Starmach, jurorka programu "MasterChef", tuż przed finałem pierwszej polskiej edycji show, opowiada o pracy na planie programu i swoich fascynacjach kulinarnych.

 • Anna Starmach lubi karmić ludzi

  Nigdy nie myślała, że będzie w życiu aż tak zajętą osobą. Ale nie narzeka - robi to, co kocha i ma plany na przyszłość.

 • "MasterChef": Rusza trzecia edycja

  W pierwszym tygodniu maja ruszyły zdjęcia do trzeciej edycji programu "MasterChef" - najpopularniejszego kulinarnego show na świecie! Jurorzy: Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach wybiorą najlepszego spośród kucharzy amatorów biorących udział w programie. Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza Kuchni, 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej.

 • Już się nie boi Magdy Gessler

  Uważa się za dziecko szczęścia: - Po kolei udaje mi się realizować marzenia: szkoła we Francji, 'MasterChef', własny program 'Pyszne 25' - wyznaje Anna Starmach.

Wideo na temat: anna starmach kuchnia
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Faceci od kuchni

  Alexandre Lagarde (Jean Reno), uznany w całym Paryżu mistrz kuchni, cierpi na brak kulinarnej weny. Choć prowadzona przez niego restauracja jest niczym Luwr wśród muzeów, a goście z wielotygodniowym wyprzedzeniem muszą oczekiwać na stolik, Alexandre wpada w nie lada tarapaty. Nowy właściciel restauracji planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną, znacznie tańszą kuchnią molekularną. Na miejsce Alexandra czyha niejeden młody kucharz, a on sam stoi przed bardzo trudnym wyborem. Albo...