• Informacje na temat:

  anna staszewska i kazik staszewski

Artykuły na temat: anna staszewska i kazik staszewski
 • ...przez katolików społeczeństwie to akt trudny, ale konieczny". Kazik Staszewski w swoich utworach często porusza kwestie wiary, podkreślając, że "dobrze być człowiekiem wierzącym". Sam jednak ma(...) zmętniałego mózgu". Ateistą jest także mąż wokalistki Kamil Sipowicz. Anna Mucha zadziwiona jest faktem, że w Polsce jest aż tylu katolików. Polską religijność określa jako duszną, zaborczą, bez dystansu...

 • Wampir i trubadur, czyli muzyczne oblicza Macieja Maleńczuka

  Satanista, gwiazdor, kontrowersyjny artysta - takiego dziś widzimy Macieja Maleńczuka. Ale w przeciwwadze do tabloidowych nagłówków stoi bogaty muzyczny dorobek, którego można mu tylko pozazdrościć. Przy okazji premiery "Tęczowej swasty" przypominamy jego 10 najlepszych momentów i ratujemy je od zapomnienia.

 • Zaskakujący ranking osobowości

  ..., Lecha Wałęsę, Kazika Staszewskiego, Wojciecha Waglewskiego, Muńka Staszczyka i Zbigniewa Hołdysa. W grupie "marek ekskluzywnych", czyli osób rzadko pojawiających się w mediach, jednak wciąż budzące(...) ze względu na kondycję ich "marki". Badanie pokazało, że Anna Mucha, Doda, Donald Tusk, Edyta Górniak, Janusz Palikot, Katarzyna Cichopek, Kuba Wojewódzki, Paweł Wilczak, Szymon Majewski, Tomasz Lis...

 • Kult "Prosto " na szczyt

  Najnowszy album zespołu Kazika Staszewskiego jest najchętniej kupowaną płytą w Polsce.

 • Kto dostanie "Fryderyka"?

  Znamy wreszcie nominacje do tegorocznych "Fryderyków" - nagród polskiego przemysłu płytowego. Największe szanse na otrzymanie zaszczytnych statuetek mają w tym roku Kayah z Goranem Bregovicem (po sześć nominacji) oraz zespoły O.N.A., Myslovitz oraz Anna Maria Jopek (po pięć nominacji).

 • Trzy Fryderyki dla Myslovitz

  Niekwestionowanym zwycięzcą tegorocznych nagród polskiego przemysłu fonograficznego - Fryderyków została grupa Myslovitz. Członkowie zespołu odebrali statuetki w kategoriach: grupa roku, rockowa płyta roku i piosenka roku.

 • Wygraj wyjątkowe DVD Nicka Cave'a!

  "Where The Wild Roses Grow", "The Mercy Seat", "Henry Lee" i inne klasyki z repertuaru Nicka Cave'a - tym razem też i w polskich wersjach językowych! Mowa o DVD "Nick Cave i przyjaciele - W moich ramionach". To wyjątkowe wydawnictwo, którego patronem medialnym jest INTERIA.PL możecie wygrać w specjalnym konkursie naszego portalu.

 • Uroczysta premiera "Imagine"

  Wtorkowa uroczysta premiera "Imagine" w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego nie pozostawiła wątpliwości, że 12 kwietnia na ekranach polskich zagości najcieplejszy film sezonu.

 • Po dużym ruchu na rynku wydawniczym w kwietniu i w maju wygląda na to, że w przemyśle muzycznym już rozpoczął się sezon ogórkowy. W tym tygodniu, na liście najlepiej sprzedających się w Polsce albumów pojawiły się tylko trzy nowości, a do tego całkowicie bez zmian utrzymała się pierwsza trójka.

 • Kasia Nosowska jest "naj"

  Drugi tydzień z rzędu na szczycie zestawienia najpopularniejszych płyt w Polsce znajduje się album "Osiecka" Katarzyny Nosowskiej.

Zdjęcia na temat: anna staszewska i kazik staszewski
Wideo na temat: anna staszewska i kazik staszewski
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Być jak Kazimierz Deyna

  Kazik rodzi się w dniu, w którym Kazimierz Deyna strzela swojego słynnego gola w meczu z Portugalią w 1977 roku. Jego ojciec bierze to za znak: postanawia, że syn zostanie następcą słynnego piłkarza. Wspólne treningi nie przynoszą wprawdzie specjalnych rezultatów, jednak ojciec uparcie wierzy we wrodzony piłkarski talent syna. Również szkolenie pod okiem profesjonalnego trenera - miejscowego rolnika zdradza, że futbol nie jest powołaniem chłopaka. Kazik dorasta i coraz lepiej rozumie, że musi...