• Informacje na temat:

  anna staszewska kazik

Artykuły na temat: anna staszewska kazik
 • ...zmętniałego mózgu". Ateistą jest także mąż wokalistki Kamil Sipowicz. Anna Mucha zadziwiona jest faktem, że w Polsce jest aż tylu katolików. Polską religijność określa jako duszną, zaborczą, bez dystansu(...) przez katolików społeczeństwie to akt trudny, ale konieczny". Kazik Staszewski w swoich utworach często porusza kwestie wiary, podkreślając, że "dobrze być człowiekiem wierzącym". Sam jednak ma...

 • Wampir i trubadur, czyli muzyczne oblicza Macieja Maleńczuka

  Satanista, gwiazdor, kontrowersyjny artysta - takiego dziś widzimy Macieja Maleńczuka. Ale w przeciwwadze do tabloidowych nagłówków stoi bogaty muzyczny dorobek, którego można mu tylko pozazdrościć. Przy okazji premiery "Tęczowej swasty" przypominamy jego 10 najlepszych momentów i ratujemy je od zapomnienia.

 • Zaskakujący ranking osobowości

  ...ze względu na kondycję ich "marki". Badanie pokazało, że Anna Mucha, Doda, Donald Tusk, Edyta Górniak, Janusz Palikot, Katarzyna Cichopek, Kuba Wojewódzki, Paweł Wilczak, Szymon Majewski, Tomasz Lis(...) wizerunek, m.in. Bronisław Komorowski, Ewa Kopacz, Jan Maria Rokita, Joanna Senyszyn, Michał Boni, Ryszard Kalisz, Waldemar Pawlak, Marek Migalski, a także Jan Pospieszalski, Maciej Maleńczuk czy Tomasz...

 • Kult "Prosto " na szczyt

  Najnowszy album zespołu Kazika Staszewskiego jest najchętniej kupowaną płytą w Polsce.

 • Kto dostanie "Fryderyka"?

  Znamy wreszcie nominacje do tegorocznych "Fryderyków" - nagród polskiego przemysłu płytowego. Największe szanse na otrzymanie zaszczytnych statuetek mają w tym roku Kayah z Goranem Bregovicem (po sześć nominacji) oraz zespoły O.N.A., Myslovitz oraz Anna Maria Jopek (po pięć nominacji).

 • Trzy Fryderyki dla Myslovitz

  Niekwestionowanym zwycięzcą tegorocznych nagród polskiego przemysłu fonograficznego - Fryderyków została grupa Myslovitz. Członkowie zespołu odebrali statuetki w kategoriach: grupa roku, rockowa płyta roku i piosenka roku.

 • Wygraj wyjątkowe DVD Nicka Cave'a!

  "Where The Wild Roses Grow", "The Mercy Seat", "Henry Lee" i inne klasyki z repertuaru Nicka Cave'a - tym razem też i w polskich wersjach językowych! Mowa o DVD "Nick Cave i przyjaciele - W moich ramionach". To wyjątkowe wydawnictwo, którego patronem medialnym jest INTERIA.PL możecie wygrać w specjalnym konkursie naszego portalu.

 • "Nie ma miłości bez dramatów"

  w dyskografii grupy. Po raz pierwszy pojawiają się tu gościnnie dwie znane wokalistki: Urszula Dudziak i Anna Maria Jopek. Wojciech Waglewski w rozmowie z Krzysztofem Czają opowiedział, jak

 • Uroczysta premiera "Imagine"

  Wtorkowa uroczysta premiera "Imagine" w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego nie pozostawiła wątpliwości, że 12 kwietnia na ekranach polskich zagości najcieplejszy film sezonu.

 • Po dużym ruchu na rynku wydawniczym w kwietniu i w maju wygląda na to, że w przemyśle muzycznym już rozpoczął się sezon ogórkowy. W tym tygodniu, na liście najlepiej sprzedających się w Polsce albumów pojawiły się tylko trzy nowości, a do tego całkowicie bez zmian utrzymała się pierwsza trójka.

Zdjęcia na temat: anna staszewska kazik
Wideo na temat: anna staszewska kazik
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.