• Informacje na temat:

  anna stępień australia

Artykuły na temat: anna stępień australia
 • Z Australii do Leśnej Góry

  Pochodząca z Australii Anna Stępień wcieli się w postać Karen, asystentki Kuby (Artur Żmijewski). Czy przez nią Burski rozwiedzie się z Zosią (Małgorzata Foremniak)?

 • Burski ma kochankę?

  ...od niej. - Świetnie go znam, wiem, co lubi, a czego nie - wyzna Karen Zosi z rozbrajającą szczerością. Dodajmy, że grająca Karen Anna Stępień jest Polką urodzoną w Australii. Rola w "Na dobre i na złe" to jej debiut w Polsce. Anna Stępień może się jednak pochwalić dorobkiem aktorskim - grała m.in. w australijskim serialu "Cybernetyczna dziewczyna". Czy Kuba Burski porzuci Zosię dla Karen?

 • Czy kiedyś wrócą?

  ...zażyłości z doktorem Piotrem (Marek Bukowski). Nie szczędzi żonie uszczypliwości, a sam pokazuje się z uroczą asystentką Karen (Anna Stępień). Wygląda na to, że między Burskimi uczucie się wypaliło, ale czy(...)) dopadnie przeszłość. Nagle w szpitalu zjawi się Dorota (Anna Czartoryska). Narzekać będzie na zdrowie, ma niewładną rękę. Co wiąże tę parę, dlaczego Paweł będzie chamski wobec tej kobiety? Sekretem...

Zdjęcia na temat: anna stępień australia
Wideo na temat: anna stępień australia
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.