• Informacje na temat:

  anna surmacz z klanu

Artykuły na temat: anna surmacz z klanu
 • Anna Surmacz przez lupę

  ...- Mam taką lupę, przez którą uważnie przyglądam się swojej postaci - powiada aktorka Joanna Żółkowska, czyli serialowa Anna Surmacz-Koziełło z "Klanu". - Nie czuję i nie chcę czuć do niej sympatii czy antypatii.

 • Ósma rocznica ślubu w "Klanie"

  Są małżeństwem od ośmiu lat. Przynajmniej w serial u "Klan", bo sami przyznają, że w prawdziwym życiu Anny Surmacz i Tadeusza Koziełły ten związek nie miałby szans.

 • "Klan": Surmaczowa jest złodziejką?

  Tuż po powrocie z wakacji w Zakąskach Anna Surmacz (Joanna Żółkowska) przeżyje prawdziwy koszmar! Internautka o nicku Malina1980 oskarży ją o plagiat... Reputacja właścicielki salonu sukien ślubnych zawiśnie na włosku!

 • Wielkanoc w "Klanie"

  Trudno cieszyć się Wielkanocą, gdy wciąż nic nie wiadomo o zaginionej Beacie. Ale święta spędzone w gronie bliskich mogą dodać rodzinie trochę sił i optymizmu, których tak jej teraz potrzeba.

 • "Klan": Joanna Żółkowska nigdy nie chciała być... żoną!

  Joanna Żółkowska, czyli Anna Surmacz-Koziełło z „Klanu”, przysięgła sobie kiedyś – będąc jeszcze nastolatką – że nigdy nie wyjdzie za mąż. I słowa dotrzymała!

 • "Klan": Bożenka bierze ślub

  Dla Lubiczówny to bardzo gorący czas. Trzeba załatwić formalności, wybrać suknię ślubną i zrobić elegancką fryzurę.

 • "Klan": Wielki problem z suknią ślubną Oli

  Dwa tygodnie przed ślubem Oli (Kaja Paschalska) i Rafała (Marcin Kwaśny) okaże się, że salon sukni ślubnych sprowadził dla przyszłej panny młodej nie tę kreację, którą zamówiła! Zdesperowana Olka będzie musiała przeprosić się z... Surmaczową (Joanna Żółkowska).

 • Joanna Żółkowska: Z córką w serialu

  Jej siostra i córka też zostały aktorkami. A życiowym partnerem jest reżyser...

 • Klan

  ...którymi pracuje Agata. Dowiaduje się, że kobieta chciałaby adoptować dziecko, lecz jest to niemożliwe, gdyż nie jest zamężna. Anna spotyka się z Marianną, dawną koleżanką Koziełły. Kobieta rozwiewa wszystkie wątpliwości pani Surmacz.

 • "Klan": Szykuje się kolejny ślub u Lubiczów!

  ...- skomentuje ich wspólny szef, czyli profesor Julian Deptuła (Andrzej Precigs) w 2640. odcinku "Klanu" (emisja w piątek 7 listopada o godz. 17.55 w TVP1). W tym samym odcinku Marczyńska i Sarna udadzą się do salonu sukien ślubnych Anny Surmacz (Joanna Żółkowska), by przygotować się do dnia, który ich czeka. - Muszę państwu pogratulować decyzji! - usłyszą przyszli małżonkowie z ust właścicielki...

Zdjęcia na temat: anna surmacz z klanu
Wideo na temat: anna surmacz z klanu
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.