• Informacje na temat:

  anna szaro

Artykuły na temat: anna szaro
 • Anna Starmach wzięła ślub

  Anna Starmach (30 l.) poślubiła swojego wieloletniego partnera Piotra.

 • "Taniec z gwiazdami" [4. odcinek]: Koniec show dla Orleańskiej, Wyszkoni znów zachwyciła

  Joanna Orleańska odpadła z"Tańca z gwiazdami" w czwartym odcinku show. Najlepiej na parkiecie Polsatu zaprezentowała się ponownie Anna Wyszkoni.

 • Sąsiadka o Hance Lis: „Chodzi w szarym dresie i jest przerażająco smutna”

  Poznały się podczas programu „Azja Express” i nie szczędziły sobie komplementów. Hanna Lis (47 l.) liczyła, że też zostanie gwiazdą TVN-u. Niestety, jej program znika z anteny. Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.?) mogła coś z tym zrobić? Trudno orzec, ale według sąsiadki dziennikarki pewne jest jedno - Hanna od jakiegoś czasu jest "przerażająco smutna". Przeżywa porażkę?

 • "Czterdziestolatek" ma już... 40 lat!

  40 lat temu - 16 maja 1975 roku - Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek "Czterdziestolatka". Inżynier Stefan Karwowski (Andrzej Kopiczyński) i jego żona Madzia (Anna Seniuk) w ciągu godziny stali się nowymi... idolami milionów Polaków, a serial Jerzego Gruzy zyskał popularność, której do dziś nie udało się przebić żadnej telewizyjnej produkcji.

 • Anna Maria Jopek rozpoczyna nową drogę!

  ...się Anna Maria Jopek (47 l.). Plotki o kryzysie w jej małżeństwie z dziennikarzem Marcinem Kydryńskim (49 l.) nie milkną od kilku lat. W najnowszym szczerym wywiadzie piosenkarka nie poświęciła mężowi(...) Anna Maria. Artystka przyznała, że słynnym muzykiem zafascynowana jest od lat. Jako uczennica szkoły muzycznej słuchała jego piosenek, a pierwsze płyty, jakie pojawiły się w jej domu, to właśnie płyty...

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • Anna Komorowska na salonach! Dobry nastrój jej nie opuszczał

  Anna Komorowska (62 l.) niedawno musiała wrócić do szarej rzeczywistości. Już nie jest pierwszą damą, więc nie może korzystać z tylu przywilejów, jak jeszcze niedawno, ale to i tak nie odbiera jej doskonałego humoru. Żona byłego prezydenta pojawiła się ostatnio na 20. Wielkanocnym Festiwalu Ludwiga van Beethovena. Tam w towarzystwie polityków, m.in Hanny Gronkiewicz-Waltz, Ryszarda Petru i Piotra...

 • "Mur" filmem otwarcia Prowincjonaliów

  Pełnometrażowy debiut fabularny Dariusza Glazera "Mur" otworzy XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Film powalczył również o nagrody "Jańcio Wodnika" w konkursie filmów fabularnych. Będzie to przedpremierowy pokaz najnowszej pełnometrażowej produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Anna Dereszowska odlicza tygodnie do porodu!

  Anna Dereszowska (34 l.) mimo zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa.

 • "Barbara i Jan": Pierwszy polski serial

  Prawie 50 lat temu, 5 stycznia 1965 roku, zaczęła się nowa epoka w historii polskiej telewizji. Widzowie obejrzeli odcinek pierwszego rodzimego serialu "Barbara i Jan" z Janiną Traczykówną i Janem Kobuszewskim w tytułowych rolach.

Zdjęcia na temat: anna szaro
Wideo na temat: anna szaro
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Szare ogrody

  "Szare ogrody" to wyprodukowany przez telewizję HBO film opowiadający historię ekscentrycznych Edith Ewing Bouvier Beale i Edith Bouvier Beale - ciotki i kuzynki Jacqueline Bouvier Kennedy Onassis - żony prezydenta Johna F. Kennedy'ego oraz Arystotelesa Onasissa. Małej Eddie i Dużej Eddie, które stały się postaciami kultowymi w Stanach Zjednoczonych i do dziś fascynują opnie publiczną. Film, uhonorowany dwoma Złotymi Globami i sześcioma nagrodami Emmy obraz debiutuje na DVD dzięki Galapagos...

Dyskusje na temat: anna szaro
 • Re: Anna czy Ewa?

  Oczywiście ,że Anka jest super wie co chce i ma klasę a nie jak ta ruda Ewcia beznadzieja

 • Re: Monika Milewska (Anna Mucha)

  coraz bardziej widać, jak przeciętną aktorką jest anna mucha. nic w niej ciekawego. ani wdzięku, ani energii, ani tak naprawdę urody (w tych zwykłych ciuchach wygląda, no cóż, szaro), ani umiejętności aktorskich. Jest, bo jest... I jeszcze ta fatalna dykcja i irytujący sposób mówienia. emocji nie umie pokazać w ogóle. szkoda. zgadzam się! jest taka nijaka.

 • Re: Monika Milewska (Anna Mucha)

  coraz bardziej widać, jak przeciętną aktorką jest anna mucha. nic w niej ciekawego. ani wdzięku, ani energii, ani tak naprawdę urody (w tych zwykłych ciuchach wygląda, no cóż, szaro), ani umiejętności aktorskich. Jest, bo jest... I jeszcze ta fatalna dykcja i irytujący sposób mówienia. emocji nie umie pokazać w ogóle. szkoda.