• Informacje na temat:

  anna szkoda

Artykuły na temat: anna szkoda
 • Anna Lewandowska pokazała twarz dziecka. Internauci: "Szkoda, że nie Klara"

  Anna Lewandowska (29 l.) już nie raz pokazywała małą Klarę, ale robiła to bardzo sprytnie. Fani mogli zobaczyć sylwetkę dziewczynki, tył jej główki, ale nigdy twarz. Gdy trenerka opublikowała zdjęcie dziecka w całej okazałości, wywołało to emocje. Nie zawsze pozytywne. Okazało się bowiem, że fotografia nie przedstawia córki Ani i Roberta.

 • Anna Dymna: Nikt nie pyta mnie o...

  - Działalność charytatywna nigdy nie przyćmi teatru, czyli mojej największej pasji. W ostatnich latach jednak prawie nikt mnie nie pyta o pracę aktorską. Może gdybym zaczęła zabijać na scenie, to przypomniano by sobie, że pracuję w teatrze - mówi Anna Dymna.

 • Anna Kalczyńska (41 l.) może pochwalić się nienaganną sylwetką. Jednak ostatnie zdjęcie wywołało niemałą dyskusję wśród fanów prezenterki.

 • Anne Hathaway: Uwielbiam patrzeć w gwiazdy

  Na ekrany polskich kin trafia nowa produkcja Christophera Nolana, twórcy tak znakomitych dzieł, jak "Incepcja", "Memento" czy "Mroczny rycerz". - On pokazuje bardzo ambitne teorie, z którymi nie każdy miałby odwagę się zmierzyć. A jednak robi to i odnosi sukces. To niesamowite, co osiągnął w tym filmie - mówi Anne Hathaway ("Alicja w Krainie Czarów", "Les misérables: Nędznicy"), grająca główną rolę w obrazie s-f "Interstellar".

 • Anna Powierza: Śmierć mamy była jak zderzenie z tirem. Niewiele ze mnie zostało

  Anna Powierza (40 l.) pod koniec grudnia 2018 r. pożegnała mamę Świetlanę, która przegrała walkę z rakiem. Aktorka nadal nie może pogodzić się z jej śmiercią. We wzruszającej rozmowie wspomina najważniejszą osobę w swoim życiu.

 • Anna Karczmarczyk: Siniaki, krew, pot i łzy

  Ta delikatna blondynka ma w sobie wielki pociąg do ekstremalnych wyzwań. I nietypowe zainteresowania - zgłębia tajemnice wampirów!

 • Anna Mucha chwali się biustem!

  Anna Mucha nierzadko podczas różnych imprez chętnie eksponuje swój biust. Niedawno na Instagramie zamieściła fotkę, na której pozuje w bluzce z bardzo głębokim dekoltem. Część fanów pyta, co aktorka robi, że po dwóch ciążach dalej ma tak jędrny biust. Niektórzy twierdzę, że zdjęcie pochodzi sprzed kilku lat. Są też tacy, których zniesmaczyła fotografia Ani. "Szkoda, że jedyne co ma pani teraz do...

 • Recenzja Anna Dereszowska i Machina del Tango "Tango Va Banque": Weź różę w zęby

  Anna Dereszowska podjęła się bardzo ambitnego celu. Dodać coś od siebie do historii tanga. Tylko czy to jeszcze jakkolwiek możliwe?

 • Anna Dymna od lat udziela się charytatywnie. Aktorka zamiast lansować się na ściankach czy opowiadać o mało istotnych rzeczach w śniadaniówkach, woli ten czas poświęcić najbardziej potrzebującym(...) niektórzy życzą jej nawet ciężkiej choroby! "To przykre, gdy słyszę pytanie: ‘Przepraszam, czy pani ma raka?’, a na moją odpowiedź, że nie, słyszę westchnienie: ‘Szkoda’. To paranoja!" - powiedziała...

 • "Annie" : Cameron Diaz świetna już od pierwszej nutki

  Jednym z producentów "Annie" jest Jay-Z. Raper, będący zarazem świetnym producentem muzycznym, tym razem nie może pochwalić się przebojem.

Zdjęcia na temat: anna szkoda
Wideo na temat: anna szkoda
 • Anna Wendzikowska: Sposobem na przebicie się w show-biznesie jest pokazywanie cycków!

  Anna Wendzikowska próbuje zaistnieć w show-biznesie już od paru dobrych lat. Udało jej się załapać do "Dzień Dobry TVN", gdzie przeprowadza wywiady z zagranicznymi gwiazdami. Znana jest także z wrzucania zdjęć na Instagrama, na których pozuje ze swoim chłopakiem. Anna nieco ubolewa, że dzisiaj zaistnieć może prawie każdy. "Sposobem na przebicie się są: pokazywanie cycków, robienie skandali

Dyskusje na temat: anna szkoda