• Informacje na temat:

  anna szulc

Artykuły na temat: anna szulc
 • "Na Wspólnej": Szulc wyląduje w szpitalu w związku z zaburzeniami erekcji!

  Po seksualnej klęsce Wojtek (Wojciech Błach) w tajemnicy przed Żanetą (Anna Guzik-Tylka) zażyje lek na zaburzenia erekcji, po którym będzie jeszcze gorzej! Spuchnie, zacznie się krztusić, a na koniec wyląduje w szpitalu!

 • Ada Szulc: Miłość do utraty tchu

  Finalistka programu "X Factor", Ada Szulc, nagrała trzy piosenki do filmu "Big Love". Płyta ze ścieżką dźwiękową ukaże się 31 stycznia.

 • "Na Wspólnej": Opiekunka sprzeda dziecko Szulców!

  Jeszcze przed wyjściem Żanety (Anna Guzik-Tylka) do pracy Jowita (Żaneta Homa) zobaczy w telewizji reklamę z udziałem Ludwisia (Gustaw Marczak). Na szczęście Szulcowa ją zignoruje, lecz w biurze(...) (Zuzanna Kaszuba) ponownie odtworzą reklamę w sieci. W końcu Szulcową olśni, że chłopiec z klipu ma dokładnie taką samą koszulkę jak ta, którą Jowita podarowała Ludwikowi. Do Szulców dotrze, co się...

 • Czas, by znalazła odpowiedniego faceta

  Unika noworocznych postanowień, bo nie lubi zwlekać z ich realizacją. - Nie wyznaczam sobie odległych dat, tylko zaczynam od razu - mówi Anna Guzik, laureatka "Tańca z gwiazdami" i gwiazda serialu "Na Wspólnej".

 • "Na Wspólnej": Anna Guzik w drugiej ciąży!

  Anna Guzik, czyli Żaneta Szulc z "Na Wspólnej", do tej pory nie komentowała doniesień na temat tego, że spodziewa się potomstwa. Jednak te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości!

 • X Factor: Poruszający 17-latek

  Niezwykły talent - usłyszał od Kuby Wojewódzkiego 17-letni Dawid Podsiadło. Uczeń z Dąbrowy Górniczej był bohaterem kolejnego odcinka programu "X Factor".

 • "Na Wspólnej": Anna Guzik chudnie, bo... nie bywa!

  Aktorka Anna Guzik, czyli Żaneta Szulc z "Na Wspólnej, zdradziła sekret swojej metamorfozy!

 • "YCD" kontra "Taniec z gwiazdami"

  Chcesz być świadkiem największej bitwy tanecznej w Polsce? Już w najbliższą sobotę, 11 czerwca, staną naprzeciwko siebie reprezentanci programów "You Can Dance - Po prostu tańcz!" i "Tańca z gwiazdami".

 • "Na Wspólnej": Anna Guzik w święta ulegnie pokusie?

  Przed aktorką Anną Guzik, czyli Żanetą Szulc z "Na Wspólnej", trudne wyzwanie: przetrwać święta i nie przytyć!

 • 10 lat "Na Wspólnej"

  27 stycznia mija 10 lat odkąd serial "Na Wspólnej" zagościł na antenie telewizji TVN. Z tej okazji w najbliższy poniedziałek czeka nas odcinek z urodzinową oprawą!

Zdjęcia na temat: anna szulc
Wideo na temat: anna szulc
 • "Na Wspólnej": Żaneta znów zostanie porzuconą kobietą?

  Anna Guzik, czyli Żaneta Szulc z "Na Wspólnej" zdradziła nam, że już wkrótce jej małżeństwo czeka ogromny kryzys. Wszystko przez piękną bizneswoman...

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.