• Informacje na temat:

  anna szulim

Artykuły na temat: anna szulim
 • ...ślubu. Ja nie zamierzam mówić o tej uroczystości". Tygodnik dowiedział się od osoby z otoczenia Agnieszki Szulim, że Anna Kuzniecowa napisała tylko to, na czym zależało dziennikarce. "Agnieszka chciała(...)Czerwiec to dobry czas na ślub, bo na dworze jest ciepło, a nazwa miesiąca zawiera literę r, co ma przynosić nowożeńcom szczęście. Czy właśnie dlatego Agnieszka Szulim (37 l.) i syn miliarderów Piotr...

 • Agnieszka Szulim: Moja szczerość ma granice

  - Nie mam problemów z rozmawianiem o seksie - mówi Agnieszka Szulim. Dziennikarka twierdzi jednak, że nawet jej szczerość ma granice. W swoich publicznych wypowiedziach nigdy nie naruszyłaby intymności bliskich osób.

 • Agnieszka Szulim (37 l.) została zaakceptowana przez przyszłych teściów. Rodzice Szulim też ponoć już pokochali bogatego zięcia!

 • Piotr Woźniak-Starak: Bardzo ambitny producent

  Nie ma co ukrywać. W filmowym świecie to precedens! Piotr Woźniak-Starak postanowił oddać Polskiemu Instytutowi Sztuk Filmowych dotację, którą dostał na nakręcenie filmu "Bogowie".

 • Anna Czartoryska spotykała się z... byłym Szulim. Dostała kosza!

  Anna Czartoryska (30 l.), dziś szczęśliwa mama Xawerego i żona Michała Niemczyckiego, w przeszłości spotykała się z... Maciejem Żakowskim, byłym facetem Agnieszki Szulim.

 • Gessler, Ibisz czy Szulim?

  Tadeusz Sznuk, Magda Gessler, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Szulim oraz Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk - oto gwiazdy polskich mediów, które będą walczyć o tegoroczną Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii osobowość telewizyjna.

 • Agnieszka Szulim gotowa na rozwód!

  W życiu Agnieszki Szulim szykuje się prawdziwa rewolucja. Dla nowego ukochanego dziennikarka przestąpi niebawem próg sali sądowej!

 • Gwiazdy u Najsztuba na kanapie

  Piotr Najsztub ma sprawdzony sposób na udaną rozmowę z kobietami. On po prostu słucha i czasem zadaje pytania. W nowym sezonie wśród jego gości pojawią się: Anna Czartoryska, Natalia Siwiec, Magda Mielcarz, Anna Wendzikowska i Maria Rotkiel.

 • Agnieszka Szulim będzie zapowiadać występy dzieci! Zarobi ogromne pieniądze!

  Agnieszka Szulim (37 l.) zostanie wkrótce mamą? Niekoniecznie, ale w jej życiu szykuje się duży projekt zawodowy związany istotnie z dziećmi.

 • Wojna pokoleń na Woronicza

  Na Woronicza chyba wszyscy zdają sobie sprawę, że do ich konfliktu musi dojść. Stawką jest... tron. Czy Agnieszka Szulim jest w stanie zagrozić Grażynie Torbickiej?

Wideo na temat: anna szulim
 • Agnieszka Szulim: Moja szczerość ma granice

  Nie mam problemów z rozmawianiem o seksie – mówi Agnieszka Szulim. Dziennikarka twierdzi jednak, że nawet jej szczerość ma granice. W swoich publicznych wypowiedziach nigdy nie naruszyłaby intymności bliskich osób. Agnieszka Szulim znana jest nie tylko z ciętego języka, lecz także szczerego wyrażania swoich poglądów. Otwarcie przyznała, że poddała się zabiegom medycyny estetycznej, nie

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • W ciepłych krajach, u teściowej, w alpejskim kurorcie - tak gwiazdy spędzą Boże Narodzenie

  Jak gwiazdy przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia? Czy kupiły już prezenty? Posłuchajcie, co zdradziły reporterce "Dzień dobry TVN"! - Pierwszy raz w tym roku wyjeżdżamy na święta i to do ciepłych krajów. Nie wiem, czy to dobry pomysł - mówi Anna Dereszowska. Agnieszka Szulim z kolei wybiera się z Piotrem w góry. Jak reszta gwiazd? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

Dyskusje na temat: anna szulim