• Informacje na temat:

  anna tomaszewska - aktorka

Artykuły na temat: anna tomaszewska - aktorka
 • Joanna Kurowska i Anna Tomaszewska na planie "Ojca Mateusza"

  Gościnnie w odcinku "Złoty interes" wystąpiły Joanna Kurowska i Anna Tomaszewska. - Grałyśmy już kiedyś razem u Andrzeja Strzeleckiego przyjaciółki, więc jako siostry świetnie się rozumiemy(...) Mateuszu" - mówi Anna Tomaszewska. Joanna Kurowska, która rozsmakowała się w sandomierskiej intrydze kryminalnej przyznaje, że scenariusz przywodzi jej na myśl "Arszenik i stare koronki", czyli...

 • Anna Tomaszewska: Serialowa gwiazda z Krakowa

  Nie pragnie życia w blasku fleszy. Chce cieszyć się spokojem i kochać.

 • "Na dobre i na złe": Tragiczny wypadek tuż po ślubie

  W 564. odcinku "Na dobre i na złe" przed kamerami staną dwie utalentowane aktorki: Anna Tomaszewska, znana z serialu "Julia", i Zuzanna Grabowska, prywatnie córka Anny.

 • Joanna Kurowska i Anna Tomaszewska na planie "Ojca Mateusza"

  Kameralny pensjonat, dwie siostry, skok na kasę i... trup. W takich okolicznościach rozgrywa się kolejna historia kryminalna, której tropem zmierza Mateusz. I prawdopodobnie, gdyby nie "palec boży" detektywa w sutannie dwie siostrunie z piekła rodem bawiłyby się na rajskiej wyspie albo buszowałby na sezonowych wyprzedażach.

 • "Zakochani po uszy": Katarzyna Grabowska ma w życiu farta

  Katarzyna Grabowska jest najmłodszą członkinią jednego z największych polskich klanów aktorskich - aktorami są jej rodzice (Anna Tomaszewska, czyli ciotka Izy z "M jak miłość", i Andrzej Grabowski, czyli Ferdek Kiepski ze "Świata według Kiepskich"), siostra i szwagier (Zuzanna Grabowska, czyli Marta Pociej z "Lekarzy na start", i Paweł Domagała, czyli Krzysiek Małecki z "O mnie się nie martw...

 • Szyc i Dereszowska w latach 40.

  Teatr Sabat. Półmrok. Na scenie Anna Dereszowska, w stylizacji na lata 40., nuci zmysłową melodię niczym Marlena Dietrich. Przy stoliku jej występ obserwują Borys Szyc, Wojciech Solarz i Michał Żurawski.

 • "Barwy szczęścia": To jest ich czas

  ...o sobie, a także o dojrzewaniu - mówi aktorka. ANNA JANIAK(...) w Kanadzie. Rolę tę brawurowo zagrała 17-letnia Helena, córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta.  Jej zniknięcie z ekranu nie jest przypadkowe - młoda aktorka przygotowuje się teraz do międzynarodowej...

 • "Majka": Ponad 100 odcinków!

  Ekipa "Majki" nakręciła już ponad sto odcinków serialu. Choć praca na planie bywa czasochłonna i wyczerpująca, aktorzy zgodnie przyznają, że będzie im trudno rozstać się z produkcją.

 • „Świat według Kiepskich”: Andrzej Grabowski chciał zniechęcić córki do aktorstwa...

  Andrzej Grabowski, czyli Ferdynand Kiepski ze "Świata według Kiepskich", nie kryje swojego niezadowolenia z tego, że jego córki zostały aktorkami.

 • Polska "Dynastia" atakuje!

  Odnaleziona po latach córka, zakazana miłość, rozpacz, bunt, wielkie nadzieje, szaleńcza miłość i wyniszczająca nienawiść. 7 września telewizyjna Jedynka wyemituje pierwszy odcinek nowego serialu "Rezydencja", w którym widzowie śledzić będą losy rodziny Podhoreckich. Produkcja reklamowana jest jako polski odpowiednik kultowej "Dynastii".

Wideo na temat: anna tomaszewska - aktorka
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.