• Informacje na temat:

  anna tomaszewska aktorka jej córka

Artykuły na temat: anna tomaszewska aktorka jej córka
 • Andrzej Grabowski pójdzie w ślady córek?

  Biała suknia, kwiaty, obrączki i Marsz Mendelssohna… Andrzej Grabowski nie potrafił ukryć wzruszenia. Nic dziwnego, bo na ślubnym kobiercu stanęła jego młodsza córka Katarzyna (27 l.). Wybrankiem(...), różnic. Gdyby istniała recepta na udany związek, od razu bym ją kupił" – mówił wtedy aktor. Kiedy spotkał na swojej drodze charakteryzatorkę filmową Anitę Kruszewską (46 l.), wydawało się, że to...

 • Anna Tomaszewska: Serialowa gwiazda z Krakowa

  Nie pragnie życia w blasku fleszy. Chce cieszyć się spokojem i kochać.

 • „Świat według Kiepskich”: Andrzej Grabowski chciał zniechęcić córki do aktorstwa...

  Andrzej Grabowski, czyli Ferdynand Kiepski ze "Świata według Kiepskich", nie kryje swojego niezadowolenia z tego, że jego córki zostały aktorkami.

 • Polska "Dynastia" atakuje!

  Odnaleziona po latach córka, zakazana miłość, rozpacz, bunt, wielkie nadzieje, szaleńcza miłość i wyniszczająca nienawiść. 7 września telewizyjna Jedynka wyemituje pierwszy odcinek nowego serialu "Rezydencja", w którym widzowie śledzić będą losy rodziny Podhoreckich. Produkcja reklamowana jest jako polski odpowiednik kultowej "Dynastii".

 • "Barwy szczęścia": To jest ich czas

  ...w Kanadzie. Rolę tę brawurowo zagrała 17-letnia Helena, córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta.  Jej zniknięcie z ekranu nie jest przypadkowe - młoda aktorka przygotowuje się teraz do międzynarodowej(...) w garderobie Tymczasem w serialu pozostaje Zofia Zborowska, a jej bohaterka Aneta Dylska zaczyna romansować z Markiem (Marcin Perchuć). Córka Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego najbardziej...

 • Grabowski: Hulaj dusza, piekła nie ma

  - Mam prawo do tego, żeby być sobą. I żeby robić to, na co mam ochotę, o ile to nie wykracza poza normy moralne i etyczne - mówi Andrzej Grabowski. Jest artystą wszechstronnym - gra w teatrze, filmach i serialach, występuje jako kabareciarz, nagrał płytę. Wybitny polski aktor 15 marca obchodzi 60. urodziny.

 • 66-letni Grabowski dawno nie był tak szczęśliwy! A już tracił nadzieję!

  Andrzej Grabowski dziękuje Bogu, że młodsza córka nie zeszła na złą drogę...

 • Weekend w kinie: Made in USA

  Bieżący tydzień upłynie w kinach pod znakiem amerykańskiego kina. Oprócz nowych obrazów Antona Corbijna ("Control") i Todda Philipsa ("Kac Vegas") na ekrany wejdą również odkrycia festiwalu w Sundance: "Hej, skarbie" Lee Danielsa i "Cyrus" braci Duplessów.

 • "Na dobre i na złe": Tragiczny wypadek tuż po ślubie

  W 564. odcinku "Na dobre i na złe" przed kamerami staną dwie utalentowane aktorki: Anna Tomaszewska, znana z serialu "Julia", i Zuzanna Grabowska, prywatnie córka Anny.

 • Katarzyna Grabowska: Teraz kolej na nią

  Młodsza córka Andrzeja Grabowskiego, Katarzyna (27 l.), w końcu wychodzi z cienia!

Wideo na temat: anna tomaszewska aktorka jej córka
 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...