• Informacje na temat:

  anna tomaszewska grabowska

Artykuły na temat: anna tomaszewska grabowska
 • Andrzej Grabowski nie jest już samotny!

  Odmłodniał, tryska pozytywną energią i chęcią do życia. Co kryje się za nagłą przemianą Andrzeja Grabowskiego (66 l.)?

 • Anna Tomaszewska: Serialowa gwiazda z Krakowa

  Nie pragnie życia w blasku fleszy. Chce cieszyć się spokojem i kochać.

 • Niespodziewany zwrot akcji podczas rozwodu Grabowskiego i Kruszewskiej!

  ...wystawił jedynie dom zbudowany z myślą o córkach. Starsza, Zuzanna, jest żoną aktora i muzyka Pawła Domagały, z którym wychowuje 5-letnią córkę Helenkę. Młodsza, Katarzyna, podobno spodziewa się...

 • Grabowski: Hulaj dusza, piekła nie ma

  - Mam prawo do tego, żeby być sobą. I żeby robić to, na co mam ochotę, o ile to nie wykracza poza normy moralne i etyczne - mówi Andrzej Grabowski. Jest artystą wszechstronnym - gra w teatrze, filmach i serialach, występuje jako kabareciarz, nagrał płytę. Wybitny polski aktor 15 marca obchodzi 60. urodziny.

 • Andrzej Grabowski podupadł na zdrowiu? Niepokojące doniesienia

  Trudny rozwód z drugą żoną odbija się na jego zdrowiu. Jak czytamy w jednym z tygodników, Andrzej Grabowski (65 l.) potrzebuje pomocy.

 • Andrzej Grabowski: Chciał być księdzem

  Spełnił większość swoich marzeń. Dzisiaj myśli tylko o tym, by grać.

 • Andrzej Grabowski odniósł się do plotek o rozwodzie!

  Andrzej Grabowski (64 l.) w rozmowie z "Twoim Imperium" odniósł się do plotek o kryzysie w jego małżeństwie. Wygląda na to, że rzeczywiście jest źle!

 • Kiepski się ożeni?

  Krakowski aktor Andrzej Grabowski lubi pokazywać się w towarzystwie pięknych kobiet. Czy tym razem skończy się to na ślubnym kobiercu?

 • Była żona wspiera Andrzeja Grabowskiego w "trudnych chwilach"

  ..., a teraz przeżywa całą sytuację i szuka zrozumienia. Pomoc dają mu bliscy z Krakowa, w tym Hanka, jego była żona - mówi znajomy artysty. Pierwsza żona, aktorka Anna Tomaszewska (64), związana jest(...) aktora momencie, Anna okazuje się wsparciem. - Zaprasza na obiad, wysłuchuje żalów - mówi źródło tygodnika. Wygląda na to, że właśnie w byłej żonie aktor znalazł przyjazną duszę. *** Zobacz...

 • Aktor i asystentka

  Andrzej Grabowski (55 l.) zakochany!? To już wiemy od roku. Jednak dopiero teraz "Super Express" odkrył, że aktor porzucił żonę dla młodszej o kilkanaście lat asystentki kierownika produkcji.

Zdjęcia na temat: anna tomaszewska grabowska
Wideo na temat: anna tomaszewska grabowska
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.