• Informacje na temat:

  anna tomaszewska i andrzej grabowski

Artykuły na temat: anna tomaszewska i andrzej grabowski
 • Katarzyna Grabowska: Teraz kolej na nią

  Młodsza córka Andrzeja Grabowskiego, Katarzyna (27 l.), w końcu wychodzi z cienia!

 • Anna Tomaszewska: Serialowa gwiazda z Krakowa

  Nie pragnie życia w blasku fleszy. Chce cieszyć się spokojem i kochać.

 • "Zakochani po uszy": Katarzyna Grabowska ma w życiu farta

  Katarzyna Grabowska jest najmłodszą członkinią jednego z największych polskich klanów aktorskich - aktorami są jej rodzice (Anna Tomaszewska, czyli ciotka Izy z "M jak miłość", i Andrzej Grabowski, czyli Ferdek Kiepski ze "Świata według Kiepskich"), siostra i szwagier (Zuzanna Grabowska, czyli Marta Pociej z "Lekarzy na start", i Paweł Domagała, czyli Krzysiek Małecki z "O mnie się nie martw...

 • Andrzej Grabowski: Chciał być księdzem

  Spełnił większość swoich marzeń. Dzisiaj myśli tylko o tym, by grać.

 • Andrzej Grabowski pójdzie w ślady córek?

  W życiu Andrzeja Grabowskiego (66 l.) ostatnio nie było wielu jasnych chwil. To ma szansę się zmienić...

 • Grabowski: Hulaj dusza, piekła nie ma

  - Mam prawo do tego, żeby być sobą. I żeby robić to, na co mam ochotę, o ile to nie wykracza poza normy moralne i etyczne - mówi Andrzej Grabowski. Jest artystą wszechstronnym - gra w teatrze, filmach i serialach, występuje jako kabareciarz, nagrał płytę. Wybitny polski aktor 15 marca obchodzi 60. urodziny.

 • Andrzej Grabowski nie jest już samotny!

  Odmłodniał, tryska pozytywną energią i chęcią do życia. Co kryje się za nagłą przemianą Andrzeja Grabowskiego (66 l.)?

 • Kiepski się ożeni?

  Krakowski aktor Andrzej Grabowski lubi pokazywać się w towarzystwie pięknych kobiet. Czy tym razem skończy się to na ślubnym kobiercu?

 • Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała zostali rodzicami. Wielka radość w domu Andrzeja Grabowskiego

  Klan Grabowskich niedawno się powiększył. Zuzanna Grabowska (35 l.) cieszy się z narodzin drugiej córki, ale macierzyństwo musi połączyć z zobowiązaniami zawodowymi. Podobnie jak jej mąż, Paweł Domagała (34 l.). Zakochani cieszą się z narodzin dziewczynki, podobnie zresztą jak Andrzej Grabowski (66 l.), który znów został dziadkiem.

 • Aktor i asystentka

  Andrzej Grabowski (55 l.) zakochany!? To już wiemy od roku. Jednak dopiero teraz "Super Express" odkrył, że aktor porzucił żonę dla młodszej o kilkanaście lat asystentki kierownika produkcji.

Zdjęcia na temat: anna tomaszewska i andrzej grabowski
Wideo na temat: anna tomaszewska i andrzej grabowski
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Obietnica

  Lila i Janek, uczniowie wielkomiejskiego liceum, należą do generacji, która komunikuje się głównie przez Skype’a i Facebooka. Wraz z przyjaciółmi korzystają z życia na całego. Imprezują, eksperymentują z alkoholem i marihuaną. Jednak pewnego dnia Lila nieoczekiwanie zrywa z Jankiem, oskarżając go o zdradę. Zakochany chłopak będzie musiał zapłacić wysoką cenę za niewinny błąd. Jeśli spełni obietnicę, którą wymogła na nim dziewczyna, nic już nie będzie takie jak przedtem...