• Informacje na temat:

  anna w rajstopach

Artykuły na temat: anna w rajstopach
 • Anna Lewandowska (28 l.) na brak pracy chyba nie narzeka. Oprócz rozlicznych zajęć wypełnia też kontrakty reklamowe. Już jakiś czas temu związała się z jedną z marek produkujących rajstopy. Z jej(...) bardzo zmysłowe! Wcześniej Anna opublikowała też inne fotografie. Na której podoba wam się najbardziej?

 • Rodzina Lewandowskich się powiększy? Anna poinformowała Roberta o tym na Instagramie!

  Anna Lewandowska (29 l.) wrzuciła na Instagrama zaskakujące nagranie, na którym nie kryje ekscytacji. W taki sposób postanowiła poinformować Roberta, że ich rodzina się powiększyła.

 • Anna Lewandowska o swojej pracy, małżeństwie, córce. Szczery wywiad!

  Anna Lewandowska (29 l.) udzieliła wywiadu jednej z gazet. W rozmowie opowiada o swojej pracy oraz o rodzinie. Zdradza, jak układa się w jej małżeństwie z Robertem (29 l.), a także to, jaka jest mała Klara. Przy okazji odnosi się do pewnych zarzutów.

 • Cyrk już bez Wydry

  ...w rozśmieszaniu publiczności. Tym razem za pomocą repryzy komiczno-tanecznej. "To jest bardzo śmieszne, jak kolega gania w rajstopach i to przy ludziach" - przyciął Piotr Bałtroczyk. Groteskę akrobatyczną wykonał Marek Siudym, znany m.in. serial u "Złotopolscy". "Mnie się podobało, że pokonałeś swoją fizyczność" - komentował Przemysław Saleta. Na koniec programu wystąpiła Anna Powierza...

 • Za kostiumem damy sznurem

  ...pracuje w prestiżowym domu mody Febo & Dobrzański, a panna Suarez w "Mode", topowym czasopiśmie o modzie - i kompletnie nie potrafią się w nim odnaleźć. Szczególnie estetycznie. Dziewczyny nie znają się(...) zarzucić canona, zapuścić włosy, by w kolorowej tunice przemierzać miasto niczym sama panna Olkowicz. Polki mają skłonność do upodobniania się do bohaterek naszych tasiemców. Po "Majce" emisję ma nowa...

 • Anna Popek w nowej roli! Zaśpiewa!

  Anna Popek już wkrótce zadebiutuje w podwójnej roli: wokalistki, autorki tekstów muzycznych i producentki. Znana dziennikarka zajmie się produkcją teledysku do piosenki "Milord", do której sama napisała też słowa. Utwór wykonają znana wokalistka Grażyna Skowron-Matkowska, Anna Popek i jej siostra Magdalena.

 • Olivia Anna Livki zagra przed Lennym Kravitzem

  "The Name Of This Girl Is" to nie tylko tytuł debiutanckiego albumu Olivia Anna Livki, ale także jej deklaracja. Wokalistka i basistka, która dała się poznać z telewizyjnego programu "Must Be The Music. Tylko muzyka", otworzy koncert Lenny'ego Kravitza w Warszawie (9 listopada).

 • Cyrk już bez Wydry

  W czwartkowym odcinku "Gwiezdnego cyrku", 10 kwietnia, odpadł Szymon Wydra, lider grupy Carpe Diem, ostatnio znany głównie z zamiłowania do fok i pajęczyn.

 • Marianne Faithfull: Intymne role

  Mimo że kojarzona głównie jako wokalistka, Marianne Faithfull ma na koncie również aktorskie doświadczenie. Z okazji przypadających w czwartek, 29 grudnia, 65. urodzin artystki, przypominamy pięć jej najwybitniejszych kreacji.

Wideo na temat: anna w rajstopach
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.