• Informacje na temat:

  anna wendzikowska i jej facet

Artykuły na temat: anna wendzikowska i jej facet
 • Anna Wendzikowska ma nowego faceta!

  Anna Wendzikowska (35 l.) nie traci czasu. Dopiero co rozstała się z ojcem swojej córki, a już jest zakochana w innym mężczyźnie!

 • Bez niespodzianek. Bez Wendzikowskiej

  Anna Wendzikowska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". Dziennikarka przegrała bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie z Aleksandrą Kisio. Najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski oraz Katarzyna Zielińska.

 • Anna Wendzikowska: wróżka postawiła jej tarota

  Anna Wendzikowska (36 l.) pochwaliła się ostatnio w mediach społecznościowych swoim nowym facetem - Janem. Dziennikarka sprawia wrażenie zakochanej po uszy w swoim partnerze. A jak widzi to wróżka?

 • Anna Wendzikowska zaręczyła się po miesiącu znajomości!

  Anna Wendzikowska (33 l.) i jej nowy facet Patryk Ignaczak właśnie się zaręczyli.

 • Anka Wendzikowska już mieszka z nowym facetem! Co z ojcem jej córeczki?

  Anna Wendzikowska ma za sobą nieudane małżeństwo z Amerykaninem Christopherem Combem. Z Patrykiem Ignaczakiem była trzy lata. Do trzech razy sztuka?

 • "M jak miłość": Anna Wendzikowska zaręczyła się!

  Kiedy niespełna dwa miesiące temu Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", po raz pierwszy spotkała Patryka Ignaczaka - wokalistę zespołu Audiofeels - nie przypuszczała, że już po kilku tygodniach znajomości przyjmie jego oświadczyny. Aktorka potwierdza, że nowy ukochany poprosił ją o rękę, a ona powiedziała: "Tak"!

 • Wendzikowska wściekła na faceta: Nie ma wyczucia!

  Anna Wendzikowska, najbardziej kapryśna celebrytka w polskim show-biznesie, skarży się na swojego faceta.

 • Wendzikowska o nowym facecie

  Po rozwodzie w Londynie buduje Pani nowe życie w Polsce. Jest nowa miłość - Rafał, biznesmen. Jak się poznaliście? Anna Wendzikowska: - Magicznie - to chyba przeznaczenie! Kilka razy zdarzyło nam(...) się mojej mamie bez konsultacji z nimi. Konflikt trwał kilka lat. Dlatego w moje życie bliscy nie ingerują. To kiedy ślub? A.W.: - Z tym ślubem to też nie jest sprawa prosta. Już raz się...

 • Wendzikowska: Nie jestem kompletną kretynką

  Anna Wendzikowska, choć ma za sobą kilka nieudanych związków, uważa siebie za eksperta w tematach damsko-męskich...

 • "Zdarza mi się płakać"

  Lista zachodnich gwiazd, z którymi Anna Wendzikowska przeprowadzała wywiady, jest długa. Kto wywarł na niej największe wrażenie, z kim jeszcze chce porozmawiać i dlaczego zdarza jej się płakać?

Wideo na temat: anna wendzikowska i jej facet
 • Facet (nie)potrzebny od zaraz

  Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na "starą pannę", nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) - koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki - Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...