• Informacje na temat:

  anna wendzikowska i jej facet

Artykuły na temat: anna wendzikowska i jej facet
 • Anna Wendzikowska wróciła do byłego partnera! W końcu wyznała prawdę!

  Anna Wendzikowska (37 l.) kilka miesięcy temu przechodziła prawdziwą rewolucję w swoim życiu. Prawda o jej związku i kryzysie jaki przeżyła z partnerem, wyszła na jaw dopiero niedawno. Celebrytka w końcu postanowiła rozprawić się z plotkami i opowiedziała, jak było naprawdę.

 • Bez niespodzianek. Bez Wendzikowskiej

  Anna Wendzikowska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". Dziennikarka przegrała bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie z Aleksandrą Kisio. Najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski oraz Katarzyna Zielińska.

 • Anna Wendzikowska ma nowego faceta!

  Anna Wendzikowska (35 l.) nie traci czasu. Dopiero co rozstała się z ojcem swojej córki, a już jest zakochana w innym mężczyźnie!

 • Anna Wendzikowska: wróżka postawiła jej tarota

  Anna Wendzikowska (36 l.) pochwaliła się ostatnio w mediach społecznościowych swoim nowym facetem - Janem. Dziennikarka sprawia wrażenie zakochanej po uszy w swoim partnerze. A jak widzi to wróżka?

 • Anna Wendzikowska zaręczyła się po miesiącu znajomości!

  Anna Wendzikowska (33 l.) i jej nowy facet Patryk Ignaczak właśnie się zaręczyli.

 • Anka Wendzikowska już mieszka z nowym facetem! Co z ojcem jej córeczki?

  Anna Wendzikowska ma za sobą nieudane małżeństwo z Amerykaninem Christopherem Combem. Z Patrykiem Ignaczakiem była trzy lata. Do trzech razy sztuka?

 • Anna Wendzikowska rozstała się z ukochanym?! Zostawił ją z dziećmi?!

  Anna Wendzikowska (37 l.) wydawała się niezwykle szczęśliwa i spełniona. Niestety w mediach pojawiły się plotki, że właśnie rozstała się z ojcem swojej drugiej córeczki, którą urodziła niecały miesiąc temu…

 • "M jak miłość": Anna Wendzikowska zaręczyła się!

  Kiedy niespełna dwa miesiące temu Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", po raz pierwszy spotkała Patryka Ignaczaka - wokalistę zespołu Audiofeels - nie przypuszczała, że już po kilku tygodniach znajomości przyjmie jego oświadczyny. Aktorka potwierdza, że nowy ukochany poprosił ją o rękę, a ona powiedziała: "Tak"!

 • Wendzikowska wściekła na faceta: Nie ma wyczucia!

  Anna Wendzikowska, najbardziej kapryśna celebrytka w polskim show-biznesie, skarży się na swojego faceta.

 • Wendzikowska o nowym facecie

  Po rozwodzie w Londynie buduje Pani nowe życie w Polsce. Jest nowa miłość - Rafał, biznesmen. Jak się poznaliście? Anna Wendzikowska: - Magicznie - to chyba przeznaczenie! Kilka razy zdarzyło nam(...) się mojej mamie bez konsultacji z nimi. Konflikt trwał kilka lat. Dlatego w moje życie bliscy nie ingerują. To kiedy ślub? A.W.: - Z tym ślubem to też nie jest sprawa prosta. Już raz się...

Zdjęcia na temat: anna wendzikowska i jej facet