• Informacje na temat:

  anna wendzikowska i michał stukan

Artykuły na temat: anna wendzikowska i michał stukan
 • Kuszewski znów najlepszy. Odpadła Wendzikowska!

  Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", odpadła z "Tańca z gwiazdami". Piąty odcinek show okazał się za to szczęśliwy dla Kacpra Kuszewskiego, czyli Marka Mostowiaka z "M jak miłość", który znów był najlepszy.

 • Kuszewski znów najlepszy. Zielińska druga!

  ...odcinka programu. Kuszewski z 22 punktami wygrał, Zielińska (18 punktów) była druga. Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", i Michał Stukan uplasowali się w ostatecznej kwalifikacji na(...) Galiński. Kacper i Anna Głogowska, których w naszej sondzie uznaliście za faworytów tej edycji show, dostali od jurorów aż 38 punktów. Dokładnie tak samo jury oceniło występ Katarzyny Zielińskiej, czyli...

 • Wygrała, chociaż... nie była najlepsza!

  ...odcinka. Według jurorów najlepsza na parkiecie była Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", i Michał Stukan. Ich rumbą zachwycał się Piotr Galiński uznawany za bardzo surowego jurora(...) zatańczyli quickstepa. Ania i Michał nie zdobyli jednak uznania telewidzów (przedostatnie miejsce w rankingu widzów), a Kasia i Stefano nie spodobali się jurorom (przedostatnie miejsce w głosowaniu...

 • Odpadła, ale wraca do "Tańca z gwiazdami"

  Aktorka i dziennikarka Anna Wendzikowska, która odpadła w przedostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami", wraca do show. Tym razem jednak nie, jako uczestniczka.

 • "Ten program zmienia życie"

  Anna Wendzikowska stwierdziła, że telefon od producentów "Tańca z gwiazdami" to jedna z propozycji, których się nie odrzuca. Teraz popularną prezenterkę i aktorkę możemy oglądać w kolejnej edycji show.

 • Sztywniacy? Wcale nie!

  Jedną z największych nowości trwającej 13. edycji "Tańca z gwiazdami" jest zmiana składu jurorskiego. Od września gwiazdy próbujące swoich sił w tańcu ocenia Jolanta Fraszyńska. - To nie olimpiada taneczna, tylko program rozrywkowy - mówi aktorka.

 • "Zamieniam się w kobietę elegancką"

  Bohaterowie 13. edycji "Tańca z gwiazdami" to przedstawiciele różnych profesji - aktorzy, muzycy, dziennikarze, a także sportowcy. Do ostatniej grupy zalicza się wielokrotna mistrzyni Jagna Marczułajtis, która deskę snowboardową zamieniła na deski parkietu.

 • To był ich ostatni taniec

  Stanisław Karpiel-Bułecka decyzją widzów został kolejnym uczestnikiem, który odpadł z 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Sportowiec tańczył z Magdaleną Soszyńską-Michno.

 • Krupa odpadła, Zielińska najlepsza

  Marta Krupa - siostra modelki Joanny Krupy - tylko raz wystąpiła w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Mimo dobrych ocen od jury, widzowie zdecydowali o jej odpadnięciu z programu. Najwięcej głosów telewidzów zdobyli: Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak.

Zdjęcia na temat: anna wendzikowska i michał stukan