• Informacje na temat:

  anna wendzikowska karolina korwin piotrowska

Artykuły na temat: anna wendzikowska karolina korwin piotrowska
 • Anna Wendzikowska o Korwin-Piotrowskiej: Tłuste dupsko, wstrętne babsko

  Karolina Korwin-Piotrowska (42 l.), podsumowując ubiegły rok w show-biznesie, w kategorii "Żenada Roku" wyróżniła Annę Wendzikowską (32 l.) za publiczne opłakiwanie tragicznie zmarłego Paula Walkera. Kapryśna dziennikarka "Dzień dobry TVN" poczuła się urażona i dotknięta.

 • Anna Wendzikowska zawstydzona przez Sigourney Weaver

  Anna Wendzikowska, aktorka i dziennikarka "Dzień Dobry TVN", która przeprowadza od dawna wywiady z hollywoodzkimi gwiazdami, przeżyła chwilę wstydu podczas rozmowy z Sigourney Weaver. Oto, co się stało i dlaczego po emisji tego materiału rozgorzała burzliwa dyskusja na Facebooku.

 • Krupińska i Kuźniar nowymi gwiazdami TVN Style

  "Słodka rywalizacja" pod okiem Agnieszki Pilaszewskiej, Paulina Krupińska zaprosi widzów do "Kliniki urody" oraz Jarosław Kuźniar, który zboczy z turystycznych szlaków Rio - to niektóre z nowości TVN Style. Oprócz popularnych programów stacja proponuje ciekawe dokumenty.

 • TVN Style: Freud w spódnicy i inne nowości

  Małgorzata Rozenek jako "Perfekcyjna Pani Domu", Katarzyna Pakosińska namawiająca na intymne zwierzenia na "Pakozetce" i propozycje kulinarne Pascala Brodnickiego wprost z Azji - to niektóre z wiosennych nowości TVN Style. Znamy już wiosenną ramówkę stacji.

Zdjęcia na temat: anna wendzikowska karolina korwin piotrowska
 • Korwin-Piotrowska w tej fryzurze: porażka czy zmiana na lepsze?
 • Korwin-Piotrowska w tej fryzurze: porażka czy zmiana na lepsze?
Wideo na temat: anna wendzikowska karolina korwin piotrowska
 • Anna Wendzikowska: Decyzja o porodzie przez cesarskie cięcie to nie fanaberia

  Anna Wendzikowska twierdzi, że decyzję o urodzeniu dziecka przez cesarskie cięcie podjęła świadomie, znając swoje możliwości i stopień odporności na ból. Przyznaje również, że nie zwraca uwagi na(...) to, że to nie dotyczy nikogo innego poza mną - mówi Wendzikowska. Wypowiedź Wendzikowskiej, a zwłaszcza jej wyznanie o cierpieniu spowodowanym bolesnymi miesiączkami, wykpiła m.in. Karolina