• Informacje na temat:

  anna wendzikowska z matką

Artykuły na temat: anna wendzikowska z matką
 • Nie zgadniecie, z kim przyłapano Annę Wendzikowską!

  Anna Wendzikowska (38 l.) opublikowała w sieci fotkę i od razu wywołała nią sporą sensację. Wszystko przez mężczyznę, z którym pozuje!

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • Anna Wendzikowska opublikowała zdjęcie z partnerem! Znów dali sobie szanse!

  Anna Wendzikowska (37 l.) opublikowała w swoich social mediach zdjęcie, które wywołało niemałe poruszenie. Celebrytka na fotce wtula się w partnera, który…jest ojcem jej drugiego dziecka!

 • Wendzikowska kibicuje DiCaprio

  Relacje ze świata show-biznesu i wywiady z zagranicznymi gwiazdami to specjalność Anny Wendzikowskiej. Prezenterkę i reporterkę telewizyjną pytamy o kulisy jej pracy oraz o to, komu będzie kibicować na rozdaniu Oscarów.

 • Anna Wendzikowska została sama z dwojgiem dzieci. "Jest zdruzgotana i załamana"

  Anna Wendzikowska (37 l.) znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Została sama z dwojgiem małych dzieci. Jedno z nich to noworodek! Dlaczego prezenterka TVN i ojciec jej drugiej córki się rozstali? Jak radzi sobie samotna mama? O tym opowiedziała jej koleżanka.

 • Krupińska i Kuźniar nowymi gwiazdami TVN Style

  "Słodka rywalizacja" pod okiem Agnieszki Pilaszewskiej, Paulina Krupińska zaprosi widzów do "Kliniki urody" oraz Jarosław Kuźniar, który zboczy z turystycznych szlaków Rio - to niektóre z nowości TVN Style. Oprócz popularnych programów stacja proponuje ciekawe dokumenty.

 • Anna Wendzikowska pręży biust na imprezie! Internauci nie byli jednak zachwyceni!

  Anna Wendzikowska (37 l.) nie ma zbyt dużych oporów, by pokazać trochę więcej ciała. Tym razem znów chwaliła się głębokim dekoltem , jednak ku jej zaskoczeniu, nie spotkało się to z entuzjazmem wśród jej obserwatorów.

 • Anna Wendzikowska drży o zdrowie córki! Konieczna będzie operacja?!

  Anna Wendzikowska (36 l.) jest mamą 2-letniej Kornelii. Córka jest dla niej najważniejsza w życiu, więc nic dziwnego, że tak bardzo martwi się o jej zdrowie. A problemów niestety nie brakuje.

 • Anka Wendzikowska pierwszy raz po rozstaniu! Wygląda na załamaną?

  Kilka dni temu gruchnęła informacja, że Anna Wendzikowska (37 l.) już rozstała się z ojcem swojego drugiego dziecka i to zaledwie kilka dni po porodzie. Tym samym kolejny raz została samotną matką z dwojgiem dzieci, bo z ojcem pierwszej córki też jej nie wyszło. Celebrytka jednak się nie poddaje i w pełni profesjonalnie podchodzi do wykonywania obowiązków zawodowych. Pod studiem "Dzień Dobry TVN...

 • Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak: Zaskakujące kulisy rozstania!

  Anna Wendzikowska (36 l.) przy Patryku Ignaczaku (32 l.) na nowo uwierzyła w miłość. Kiedy zostali rodzicami, wydawało się, że ślub jest tylko kwestią czasu. Ale stało się inaczej i para właśnie się rozstała. - Potwierdzam - mówi dziennikarka.

Wideo na temat: anna wendzikowska z matką
 • Anna Wendzikowska: Decyzja o porodzie przez cesarskie cięcie to nie fanaberia

  Anna Wendzikowska twierdzi, że decyzję o urodzeniu dziecka przez cesarskie cięcie podjęła świadomie, znając swoje możliwości i stopień odporności na ból. Przyznaje również, że nie zwraca uwagi na krytyczne komentarze na temat jej wypowiedzi w programie "Dzień Dobry TVN". A te posypały się lawinowo. W programie "Dzień Dobry TVN" Wendzikowska powiedziała, że boi się bólu związanego z porodem