• Informacje na temat:

  anna wierzbicka

Artykuły na temat: anna wierzbicka
 • Anna Lewandowska pierwszy raz na takiej imprezie

  Anna Lewandowska (30 l.) pojawiła się na 20. urodzinach znanej drogerii. To pierwsza tego typu impreza z udziałem żony Roberta Lewandowskiego.

 • Finał "Tańca z gwiazdami": Znamy szczegóły

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Zdradzamy szczegóły ostatniej odsłony tego niezwykle popularnego show.

 • Anna Jarosik i Michał Tomala już po ślubie

  Anna Jarosik (32 l.) i Michał Tomala (28 l.), aktorzy znani z serialu "Na Wspólnej", powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w podwarszawskiej Starej Miłosnej.

 • "Mur" filmem otwarcia Prowincjonaliów

  Pełnometrażowy debiut fabularny Dariusza Glazera "Mur" otworzy XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Film powalczył również o nagrody "Jańcio Wodnika" w konkursie filmów fabularnych. Będzie to przedpremierowy pokaz najnowszej pełnometrażowej produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • "Na Wspólnej": Anna Maria Jarosik i Michał Tomala wzięli ślub!

  ..., Marta Wierzbicka, Jacek Kopczyński, Andżelika Piechowiak, Tomasz Chudecki, Tomasz Sapryk czy Marietta Żukowska. Warto dodać, że pan młody, idąc za przykładem kolegi po fachu Redbada Komarnickiego(...), którego właśnie poznałam, to bardzo sympatyczny rudzielec z fajną energią - wspomina Anna i dodaje, że od razu poczuła do Michała ogromną sympatię: - Po prostu zaiskrzyło między nami od pierwszego...

 • "Taniec z gwiazdami" [1. odcinek]: Marta Wierzbicka odpadła

  Po pierwszym odcinku zakończyła się przygoda Marty Wierzbickiej z programem "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Najlepsze oceny jurorów otrzymali podczas piątkowej inauguracji show Anna Wyszkoni oraz Agnieszka Sienkiewicz.

 • Anna Guzik da się przekonać i wróci do serialu?

  Co za radość! 9 czerwca Anna Guzik powitała na świecie trzecią córeczkę – Bognę! "Czujemy się dobrze i pozdrawiamy gorąco!" – napisała w internecie pod zdjęciem z malutką rączką. A przecież rok temu(...) została mamą, ale też z tego, że przerwa w pracy pozwoli jej nabrać dystansu. Nie było jednak mowy o trwałym rozstaniu z rolą, może więc i tym razem Anna da się przekonać i nie odejdzie z serialu?

 • Co w nowym sezonie "Na Wspólnej"?

  W kolejnych sezonach "Na Wspólnej" do znanej ekipy dołączają nowe twarze. W ostatnim czasie w serial u pojawili się m.in.: Anna Samusionek, Jacek Poniedziałek, Patricia Kazadi, Krzysztof Wieszczek, Agnieszka Żulewska i Maciej Wierzbicki. Jak potoczą się losy bohaterów w nowym sezonie? Przekonamy się o tym we wrześniu, ale już dziś możemy zdradzić kilka tajemnic.

 • "Na Wspólnej": Ola znów się stacza...

  Przygnębienie i frustracja Olki (Marta Wierzbicka) sięgną zenitu.

 • Namiesza "Na Wspólnej"

  Julian, bohater w którego Maciej Wierzbicki wciela się w serialu "Na Wspólnej", to tajemnicza postać. Czy Żaneta Zięba (Anna Guzik) nie ryzykuje, spotykając się z nieznajomym?

Zdjęcia na temat: anna wierzbicka
Wideo na temat: anna wierzbicka
 • "Na Wspólnej": Jak zakończy się "Na Wspólnej"?

  Joanna Jabłczyńska, Mieczysław Hryniewicz, Marta Wierzbicka, Jakub Wesołowski i Anna Cieślak zdradzają, jak (w przypadku zakończenia serialu) chcieliby, aby potoczyły się wątki ich bohaterów.

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

Dyskusje na temat: anna wierzbicka