• Informacje na temat:

  anna winslet

Artykuły na temat: anna winslet
 • Zagra w doborowym towarzystwie

  Anna Dereszowska, czyli zakonnica Dorota w nowym serialu TVP 1 "Siła wyższa", przygotowuje się do premiery sztuki "Rzeź", którą zamierza wystawić po wakacjach Teatr 6. Piętro. Ania wystąpi w niej u boku dawno niewidzianego na teatralnej scenie Cezarego Pazury, czyli czyli Wiktora Maliszewskiego z "Facetów do wzięcia".

 • Naomi Watts na czele Bezfrakcyjnych

  Gwiazdy kina coraz chętniej występują w ekranizacjach popularnych powieści młodzieżowych. Po "Igrzyskach śmierci" przyszedł czas na serię "Niezgodna", w której najnowszej odsłonie - zatytułowanej "Zbuntowana" - w jednej z głównych ról oglądamy Naomi Watts.

 • .... Taki sam rekord pobiła Hanna Bakuła (64 l.). Pisarka i malarka także miała czeterech mężów. Tyle samo razy ślubował Michał Wiśniewski (42 l.). Jego pierwszą żoną była Magda Femme, drugą Marta Mandrykiewicz, trzecią Anna Świątczak. Obecnie wokalista "Ich Troje" jest mężem Dominiki Tajner. Pamela Anderson (47 l.) także pobiła swoisty rekord. Wychodziła za mąż 4 razy! Co ciekawe...

 • Leonardo DiCaprio ma już 40 lat!

  Aktor Leonardo DiCaprio skończył we wtorek, 11 listopada, 40 lat. Znany z wielu wspaniałych ról popularny hollywoodzki aktor wkracza w wiek średni. Czy magiczna czterdziestka przyniesie mu wreszcie Oscara, a może sprawi, że się ustatkuje i przestanie być wiecznie młodym singlem?

 • Anna Wendzikowska niedawno została mamą. Kilka miesięcy wcześniej oznajmiła, że nie zamierza rodzić siłami natury, gdyż boi się bólu, a jej kuzynka rodziła ponad dobę i ona nie chce przeżywać takiej gehenny. Na celebrytkę za te słowa spadła lawina krytyki, ale Anna nie zamierza się tym przejmować. "Rzeczywiście czasami w różnych takich sytuacjach przypominam sobie, że żyjemy w Polsce i że tutaj...

 • Beckinsale najpiękniejsza

  Kate Beckinsale (31 l.) została uznana za najpiękniejszą brytyjską aktorkę. Gwiazda filmów "Pearl Harbor" i "Van Helsing" wyprzedziła 19-letnią Keirę Knightley ("To właśnie miłość") i bohaterkę "Titanica", Kate Winslet (29 l.).

 • 2013 pod znakiem baby boom!

  ...ciąży, ile się da. Jeździ po Polsce z serią warsztatów, na których udziela rad przyszłym mamom. Znów pisze książki, prowadzi programy. Tylko ról filmowych ciągle brak... Anna Mucha to(...) znajoma Muchy w "Party".  Joanna Liszowska i jej bogaty partner, Ola Seneke powitali na świecie kolejną córkę. Aktorka nie była zbyt skora do opowiadania o swoim odmiennym stanie mediom...

 • Czeska gwiazda w polskim filmie

  Trwają zdjęcia do fabularnego debiutu scenarzystki i reżyserki Kingi Dębskiej - "Hel", w którym pojawi się jedna z najpopularniejszych aktorek czeskich, Anna Geislerova.

 • Anne Hathaway zagra Jane Austin

  Anne Hathaway, bohaterka filmów "Pamiętnik księżniczki" i "Pamiętniki księżniczki 2. Królewskie zaręczyny" , zagra główną rolę w filmowej biografii słynnej XIX-wiecznej angielskiej pisarki Jane Austin. Produkcję zatytułowano "Becoming Jane".

 • Złoty Glob dla Anne Hathaway?

  Czy Anne Hathaway może już świętować zdobycie Złotego Globu? Laureatów poznamy dopiero 11 stycznia, ale na oficjalnej stronie przyznającego nagrody Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej przy jej nazwisku pojawiła się tajemnicza gwiazdka.

Wideo na temat: anna winslet
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.