• Informacje na temat:

  anna wiśniewska świątczak

Artykuły na temat: anna wiśniewska świątczak
 • Anna Świątczak dopiero niedawno odnalazła spokój. Jest szczęśliwa u boku nowego męża

  Kiedy opowiada o swoim życiu, płacze. Ma za sobą próby samobójcze i rozwód. Anna Świątczak (38 l.) twierdzi, że szczęście dał jej dopiero Bóg.

 • Ania Wiśniewska gorzko o mężu

  Ania Wiśniewska, przyszła była żona Michała Wiśniewskiego (rozwód w toku), oświadczyła, że żałuje każdej chwili spędzonej z gwiazdorem.

 • Wiśniewski i Tajner chcą mieć dziecko

  Dominika Tajner-Wiśniewska (35 l.) planuje powiększyć rodzinę zaraz po tym, jak Michał (39 l.) pokona raka...

 • Żona Wiśniewskiego była w sekcie

  Anna Świątczak należała do sekty - ujawnia Marta "Mandaryna" Wiśniewska, była żona lidera Ich Troje.

 • Michał Wiśniewski i Magda Femme nadal się nienawidzą!

  Wiśniewski. A Marcin Radwański, menadżer Femme, stwierdził, że Magda nie chce być kojarzona z Ich Troje. Nie zabraknie za to pozostałych wokalistek. Jak słyszeliśmy, Justyna Majkowska, Marta Wiśniewska, Anna Świątczak i Justyna Panfilewicz zostały zaproszone, a ich występ jest tylko kwestią dogrania szczegółów.

 • Michał Wiśniewski: Wszystko pod Anię

  Anna Świątczak, nowa partnerka Michała Wiśniewskiego i wokalistka zespołu Ich Troje, jest w 6. tygodniu ciąży. Ojcem jej dziecka jest Michał. Wiśniewski właśnie rozwodzi się z Martą "Mandaryną" Wiśniewską. Jak często podkreśla, ich małżeństwo rozpadło się, bo Marta chciała zrobić karierę. Czyżby zatem Anna chciała z kariery zrezygnować - dopytuje się "Super Express"?

 • Artysta jest ojcem czwórki dzieci. Z drugą żoną Marta Wiśniewską (39 l.) ma dwójkę dzieci: syna Xaviera Michała (15 l.) i córkę Fabienne Martę (13 l.), natomiast ze związku z Anną Świątczak (40 l.) pochodzą córki Etiennette Anna (10 l.) i Vivienne Vienna (9 l.).   Michał może pochwalić się liczną rodziną, ale przez to nie brakuje mu obowiązków. Musi dzielić swój czas pomiędzy dzieci i obecną żonę...

 • Ich Troje: Uciekli przed nagonką

  Michał Wiśniewski, lider Ich Troje w świetle fleszy czule obejmuje swoją nową dziewczynę Annę Świątczak, wokalistkę zespołu. Jego żona Marta tuli się do... taty. Nie ma wątpliwości, to już koniec małżeństwa państwa Wiśniewskich - pisze "Super Express".

 • Michał Wiśniewski dumny z syna! Zrobi karierę na miarę ojca?

  Artysta jest tatą czwórki dzieci. Z drugą żoną Martą Wiśniewską (39 l.) doczekał się dwójki : Xaviera (16 l.) i Fabienne (14 l.), a z trzecią żoną Anną Świątczak (40 l.), ma Etiennette (11 l.) i Vivienne (10 l.). Ze wszystkimi dziećmi, choć to nie jest łatwe zadanie, wokalista stara się spędzać jak najwięcej czasu. Ostatnio jednak Michał nie posiada się z radości i pęka z dumy. Wszystkiemu winny...

 • Mandaryna nie lubi Dody

  Poznaliśmy już jeden z powodów wzajemnej niechęci Doroty "Dody" Rabczewskiej i Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej!

Zdjęcia na temat: anna wiśniewska świątczak
Wideo na temat: anna wiśniewska świątczak
 • Wiśniewski: Zawsze będę największym przyjacielem Mandaryny i Ani Świątczak

  Michał Wiśniewski zdradził w programie "Gość Red Carpet TV", że wraz ze swoimi poprzednimi małżonkami Martą "Mandaryną" Wiśniewską i Anną Świątczak wspierają się wzajemnie. Z perspektywy czasu może trzeźwo spojrzeć na ich wspólne, często niełatwe relacje. Zapewnił, że do końca mogą na niego liczyć. Piosenkarz nie wspomniał natomiast o swojej pierwszej żonie - Magdzie Femme. (Wideoportal/x-news)

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.