• Informacje na temat:

  anna żuchowska

Artykuły na temat: anna żuchowska
 • "Klan": Odchudzanie na ekranie

  Po trwającej wiele miesięcy ostrej diecie Czesia z „Klanu” i wcielająca się w nią Anna Powierza śmiało mogą pozować do zdjęć w bikini!

 • Czesia zakłada przedszkole!

  Wraz z przeprowadzką Czesia (Anna Powierza) i Darek (Dariusz Lewandowski) Kurzawscy z "Klanu" rozpoczną nowy rozdział w życiu. Nie obejdzie się jednak bez konfliktów - Czesia wpadnie na pomysł założenia przedszkola, co nie spodoba się jej mężowi.

 • Cyrwus rozstawia dzieci po kątach

  ...dział uchodźców. Ma być szefem na Europę Środkowo-Wschodnią. Choć Anna, jak tylko może, próbuje zachować w tajemnicy plany syna, prawda musi w końcu ujrzeć światło dzienne. Jak zareaguje Marcin...

 • Janusz Kamiński: Po trzeciego Oscara

  Janusz Kamiński w rozmowie z korespondentem RMF FM Pawłem Żuchowskim przyznaje, że bardzo się cieszy z nominacji do Oscara za zdjęcia do "Lincolna".

 • Fryderyki poważne i jazzowe

  Pianista Rafał Blechacz oraz muzyk jazzowy Piotr Wojtasik zostali uhonorowani w poniedziałek najważniejszymi polskimi nagrodami muzycznymi - Fryderykami 2008. Otrzymali po dwie statuetki.

 • Szepty i Krzyki o codziennych rozmyślaniach (teledysk "Red Alert")

  "Życiowe podsumowanie czterdziestokilkuletniego faceta, który do świata wokół ciągle dorosnąć nie może... Albo nie chce..." - tak o płycie "Szepty i krzyki" mówi Artur Szuba, lider zespołu iNNi.

 • Złote Lwy dla "Różyczki"!

  "Różyczka" Jana Kidawy-Błońskiego zdobyła Złote Lwy na 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na uroczystej gali, która odbyła się w sobotę, 29 maja, nagrodzono również m.in. grającą w tym filmie główną rolę Magdalenę Boczarską.

Zdjęcia na temat: anna żuchowska
Wideo na temat: anna żuchowska
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.