• Informacje na temat:

  annasophia

Artykuły na temat: annasophia
 • Prequel "Seksu w wielkim mieście" będzie hitem?

  Produkcja "The Carrie Diaries" przeniesie nas do magicznych lat osiemdziesiątych, gdzie poznamy młodziutką, 16-letnią Carrie Bradshaw (AnnaSophia Robb), którą doskonale znamy z serialu "Seks w wielkim mieście".

 • To musisz wiedzieć!

  Wiemy już, kto zagra główną rolę w "The Carrie Diaries", czyli prequelu "Seksu w wielkim mieście". 18-letnia AnnaSophia wcieli się w postać nastoletniej Carrie. Dowiemy się, co wydarzyło się w życiu słynnej felietonistki zanim trafiła do Nowego Jorku i została największą fanką butów Manolo Blahnika. Opuszcza "Czystą krew" Twórca hitu o wampirach rozstaje się z produkcją. Nie całkowicie...

 • "Seks w wielkim mieście" dla nastolatek

  ..."Dzienniki Carrie" to opowieść o młodzieńczych latach wielbicielki szpilek od Manolo Blahnika i znawczyni relacji damsko-męskich Carrie Bradshaw. Oparta jest na książce Candace Bushnell pod tym samym tytułem. Premierowy odcinek serialu zebrał bardzo dobre recenzje. Wcielająca się w główną bohaterkę AnnaSophia Robb (znana m.in. z filmów "Charlie i fabryka czekolady" i "Surferka z charakterem...

 • Premiera prequelu "Seksu w wielkim mieście"

  Serial "Dzienniki Carrie", będący prequelem przebojowego "Seksu w wielkim mieście" zadebiutował 14 stycznia w amerykańskiej telewizji. W rolę nastoletniej Carrie Bradshaw wcieliła się 19-letnia AnnaSophia Robb.

 • Gwiazda filmu Burtona zagra ze Swank

  Annasophia Robb, gwiazda nowego filmu Tima Burtona " Charlie i fabryka czekolady , zagra u boku laureatki Oscara - Hilary Swank ( "Za wszelką cenę" , "Bezsenność" ) w filmie "The Reaping". Fantastyczna baśń produkcji Dark Castle Entertainment i Warner Bros. koncentruje się wokół badaczki mitów (w tej roli Swank), która udaje się do małego, religijnego miasteczka w Texasie.

 • Zagra młodą Carrie Bradshaw

  Wiadomo już kto zagra młodą Carrie Bradshaw - postać znaną z "Seksu w wielkim mieście". Już niedługo widzowie znowu będą mogli śledzić jej perypetie. Serial "The Carrie Diaries" pokaże jej losy jako nastolatki, a główną rolę zagra AnnaSophia Robb.

 • Co było przed "Seksem w wielkim mieście"?

  Dobra wiadomość dla miłośników serialu "Seks w wielkim mieście". Ruszyły zdjęcia do "The Carrie Diaries" - prequelu serii, opowiadającej o życiu młodej Carrie Bradshaw. W sieci pojawiła się już pierwsza fotografia promująca serial.

 • Kino dla dwojga

  W tym tygodniu w kinach każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Na ekranach pojawią się m.in. szpiegowski thriller, horror, dokument polityczny oraz ekranizacja popularnego komiksu.

Zdjęcia na temat: annasophia
 • AnnaSophia Robb ("Pamiętniki Carrie")
Wideo na temat: annasophia
 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.