• Informacje na temat:

  anne duff, marie

Artykuły na temat: anne duff, marie
 • "Mroczne materie": Adaptacja powieści coraz bliżej. Mamy pierwszą zapowiedź!

  ...ekranie partnerować jej będą James Cosmo, Lucien Msamati, Mat Fraser, Jack Verhoeven, Will Keen Benjamin de Ruyter, Clarke Peters, James McAvoy, Lin-Manuel Miranda, Georgina Campbell, Anne-Marie Duff...

 • McAvoy stara się o dziecko

  Szkocki aktor James McAvoy być może wkrótce zostanie ojcem. Gwiazdor i jego żona Anne-Marie Duff chcą powiększyć rodzinę.

 • "Mroczne materie": Powiększa się obsada serialu BBC. Dołącza gwiazda "Czarnego lustra"

  Do obsady serialu dołączyli Georgina Campbell ("Czarne lustro", "Krypton"), Anne-Marie Duff ("Shameless: Niepokorni"), Ian Gelder ("Gra o tron"). W roli głównej zobaczymy Dafne Keen ("Logan"). Na ekranie partnerować jej będą James Cosmo, Lucien Msamati, Mat Fraser, Jack Verhoeven, Will Keen Benjamin de Ruyter, Clarke Peters, James McAvoy, Lin-Manuel Miranda. W serialu zobaczymy również Ruth...

 • Gwiazdor kina zostanie ojcem

  Gwiazdor kina James McAvoy ("Ostatni król Szkocji", "Wanted - Ścigani") i jego żona, także aktorka, Anne-Marie Duff ("Notatki o skandalu"), spodziewają się dziecka.

 • "Sanctuary": Nowy film Jana Frycza

  W sobotę 10 września, padł ostatni klaps na planie irlandzko-polskiej koprodukcji w reżyserii Nory Mc Gettigan "Sanctuary". W rolach głównych zobaczymy: Jana Frycza, Agnieszkę Żulewską i Anne-Marie Duff.

 • "Sanctuary": Kiedy mamy już nie ma

  "Sanctuary" to polsko-irlandzka koprodukcja w reżyserii debiutantki Norah McGettigan. Głównym bohaterem opowieści o poszukiwaniu swojego miejsca po stracie bliskiej osoby jest ceniony chirurg plastyczny (Jan Frycz). Partnerują mu Agnieszka Żulewska i Anne-Marie Duff.

 • Wybrano najlepszy debiut filmowy

  Film "Być jak Kazimierz Deyna" Anny Wieczur-Bluszcz został najlepszym pełnometrażowym debiutem 31. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". Nagrodą była statuetka "Wielkiego Jantara 2012" i 20 tys. zł. oraz pióro z dedykacją i dyplom prezydenta RP.

 • "Moon" świeci najjaśniej

  "Moon" w reżyserii Duncana Jonesa uznany został za film roku podczas gali British Independent Film Awards. Jones uhonorowany został również nagrodą za najlepszy debiut reżyserski.

 • Lennon: Chłopiec znikąd

  Rozpoczęły się już prace nad filmem przedstawiającym lata młodości Johna Lennona. Obraz o Beatlesie ma trafić do kin w 2010 roku.

 • Kto zagra Johna Lennona?

  Młody brytyjski aktor Aaron Johnson wcieli się w postać Johna Lennona w biograficznym filmie, opowiadającym o młodzieńczych latach słynnego Beatlesa.

Wideo na temat: anne duff, marie
 • THE DUFF [#ta brzydka i gruba]

  Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też… the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli #tąbrzydkąigrubą. Jej "przyjaciółki" potrzebują kogoś takiego, żeby na jego tle wypadać lepiej, a ci, którzy chcą do nich dotrzeć – żeby mieć punkt zaczepienia. Rzecz w tym, że ona wcale nie ma na to ochoty. Brutalnie uświadomiona przez Wesleya postanawia rozprawić się ze szkolną rzeczywistością. Zanim jednak uda jej się przekonać świat, że jest pełnowartościową i do...

 • Sils Maria

  Bohaterką filmu jest Maria Enders (Juliette Binoche), która mając 18 lat, brawurowo przebiła się do pierwszej ligi aktorskiej występem w sztuce "MalojaSnake", w której zagrała Sigrid, doprowadzającą Helenę do samobójstwa. 20 lat później Maria zostaje poproszona o wręczenie nagrody autorce sztuki, żyjącej na dobrowolnym wygnaniu w Sils Maria. Na kilka godzin przed ceremonią dramatopisarka umiera, a życie Marii Enders zacznie się komplikować. Modna reżyserka prosi ją o ponowne zagranie w...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.