• Informacje na temat:

  anne hathaway kobieta kot

Artykuły na temat: anne hathaway kobieta kot
 • Anne Hathaway Kobietą-Kotem

  Po wielu spekulacjach, zapadła w końcu decyzja o wyborze aktorki do jednej z głównych ról w najnowszym filmie o Batmanie. W postać Kobiety-Kota wcieli się Anne Hathaway.

 • Od zawsze chciała być Kobietą-Kotem

  Anne Hathaway ujawniła, że jednym z jej największych zawodowych pragnień było zawsze zagranie Kobiety-Kota. Już wkrótce marzenie aktorki się spełni.

 • Anne Hathaway podbija świat

  To jedna z najpopularniejszych i najbardziej wziętych amerykańskich aktorek młodego pokolenia. Jej nieprzeciętna uroda, niezwykły talent oraz inteligencja sprawiły, że 30-letnia Anne Hathaway już od najmłodszych lat skazana była na sukces. Ten rok zdecydowanie należy do niej.

 • Kobieta-Kot marzy o dzieciach

  Anne Hathaway, gwiazda filmu "Mroczny Rycerz powstaje", pragnie założyć rodzinę. Aktorka nie może się już doczekać chwili, kiedy zostanie matką. Nie zamierza jednak rezygnować z kariery w show-biznesie.

 • Oboje mają mroczne tajemnice

  Film Christophera Nolana "Mroczny Rycerz powstaje" jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray. O pracy nad tą niezwykłą produkcją opowiadają odtwórcy głównych ról - Christian Bale (Batman) i Anne Hathaway (Kobieta-Kot).

 • Zagra przeciwnika Batmana

  Matthew Modine zagra jednego z przeciwników Batmana w filmie "The Dark Knight Rises" w reżyserii Christophera Nolana.

 • Batman: Superbohater mimo woli

  Bogaty sierota, który z powodu traumy z dzieciństwa postanawia walczyć ze złem - taki punkt wyjścia mają wszystkie ekranizacje komiksu o Batmanie. Tim Burton, Joel Schumacher i Christopher Nolan postarali się jednak, żeby ich filmy o człowieku-nietoperzu były diametralnie różne.

 • Legenda znajdzie swój finał

  "Mroczny Rycerz powstaje" trafi 28 listopada na płyty DVD i Blu-ray Film Christophera Nolana dostępny będzie w specjalnych 2-płytowych wydaniach oraz w limitowanych edycjach kolekcjonerskich z albumem.

Wideo na temat: anne hathaway kobieta kot
 • Matka Teresa od kotów

  Opowieść o dwóch braciach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Wstrząsający obraz rodzącej się nienawiści i gniewu w na wskroś zwyczajnej i skromnej rodzinie. Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach sprzed kilku lat. W filmie zobaczymy między innymi Ewę Skibińską oraz Mariusza Bonaszewskiego, a także dwie niezwykłe kreacje aktorskie - Mateusza Kościukiewicza (główna rola w filmie "Wszystko co kocham") i Filipa Garbacza (główna rola i nagroda za debiut aktorski...

 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

 • Inna kobieta

  Carly Whitten (Diaz) to nowojorska prawniczka, która ma ścisłe zasady, dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau), szybko się w nim zakochuje. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę i jedzie go jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera... żona Marka, Kate (Mann). Jest zszokowana tym, że mąż ją zdradza, a Carly jest wściekła, że dała się oszukać. O dziwo, między kobietami wywiązuje się przyjaźń i postanawiają zemścić się na Marku. Pomaga im Amber (Upton) -...