• Informacje na temat:

  anne hathaway one day

Artykuły na temat: anne hathaway one day
 • Które gwiazdy urodziły w 2016 roku?

  Co łączy Paulinę Sykut i Anne Hathaway? Obie gwiazdy urodziły swoje pierwsze dzieci w 2016 roku! Trzeba przyznać, że 2016 wręcz obfitował w gwiazdorskie ciąże, a słynne pary chętnie dzieliły się radością ze swoimi fanami. Zobacz, które celebrytki zostały mamami po raz pierwszy, a które powitały na świecie swoje kolejne pociechy.

 • Anne Hathaway jako Kopciuszek

  Anne Hathaway przymierza się do zagrania roli w filmie będącym współczesną wersją bajki o Kopciuszku.

 • Tragiczne losy zagubionych ludzi

  Najsłynniejszy musical świata - "Les Miserables" - trafił na ekrany kin. W głównych rolach występują największe gwiazdy Hollywood, m.in. Hugh Jackman, Russell Crowe oraz Anne Hathaway.

 • On, Ona i 15 lipca

  "Jeden dzień" ("One Day"), reż. Lone Scherfig, USA/Wielka Brytania 2011, dystrybutor Gutek Film, premiera kinowa 11 listopada 2011 roku.

 • "Nędznicy" faworytem Oscarów?

  Pierwsze prasowe pokazy musicalu Toma Hoopera "Nędznicy" wprawiły w zachwyt amerykańskich recenzentów , którzy z miejsca uznali produkcję z Hugh Jackmanem i Russellem Crowe'em za murowanego faworyta przyszłorocznych Oscarów.

 • Oscary 2013: Adele bez owacji na stojąco

  Podczas oscarowej gali Adele jako jedyna wokalistka nie dostała owacji na stojąco. Czy to Akademia okazała się tak chłodna czy Brytyjkę zjadła trema?

 • Dla kogo Oscary?

  Jennifer Lawrence czy Jessica Chastain? Robert De Niro czy Christoph Waltz? Steven Spielberg czy Ang Lee? "Operacja Argo" czy "Lincoln"? W tym roku dajemy Wam możliwość zabawienia się w członka Akademii. Sami wybierzcie, kto powinien triumfować w oscarowym wyścigu.

Wideo na temat: anne hathaway one day
 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...

 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...

 • Lada dzień

  Zdobywca 10 Nagród Publiczności na światowych festiwalach. Mocna opowieść, oparta na faktach, o miłości, akceptacji i rodzinie, osadzona w latach 70. Kiedy nastolatek z zespołem Downa (Isaac Leyva) zostaje porzucony przez swoją matkę, homoseksualna para (Alan Cumming oraz Garret Dillahunt) przygarnia go i staje się dla niego kochającą rodziną, jakiej nigdy nie posiadał. Niestety, w momencie, gdy ich niekonwencjonalny układ zostaje odkryty przez urzędników socjalnych, mężczyźni są zmuszeni do...