• Informacje na temat:

  anne hathaway rozdanie

Artykuły na temat: anne hathaway rozdanie
 • Anne Hathaway przyszła na Oscary z… piersiówką!

  Anne Hathaway (31 l.) przyznała się, że na gali rozdania Oscarów miała w torebce… piersiówkę!

 • Anne Hathaway podbija świat

  To jedna z najpopularniejszych i najbardziej wziętych amerykańskich aktorek młodego pokolenia. Jej nieprzeciętna uroda, niezwykły talent oraz inteligencja sprawiły, że 30-letnia Anne Hathaway już od najmłodszych lat skazana była na sukces. Ten rok zdecydowanie należy do niej.

 • Neil Patrick Harris poprowadzi Oscary 2015!

  ...gala wręczenia Oscarów odbędzie się już po raz 87. Poprzednią gospodynią ceremonii była Ellen DeGeneres. W przeszłości prowadzili ją m.in. Anna Hathaway, Whoopi Goldberg, Alec Baldwin oraz Hugh...

 • Hathaway przerażona rolą Garland

  Gwiazda Hollywood Anne Hathaway jest przerażona perspektywą zagrania ikony amerykańskiego kina Judy Garland. Aktorka twierdzi, że była "szalona" przyjmując tę propozycję.

 • Gwiazdy w "Glee"

  Najnowsze pogłoski donoszą, że marzenia Chrisa Colfera niebawem się spełnią. Coraz bardziej prawdopodobne są gościnne występy Anne Hathaway i Julie Andrews w serialu "Glee".

 • Hathaway znów zaśpiewa na ekranie

  Amerykańska aktorka Anne Hathaway, która śpiewająco wywiązała się z powierzonej jej roli w musicalu "Les Miserables: Nędznicy", przyjęła kolejną propozycję muzyczno-wokalną. Laureatka Oscara zagra w filmie muzycznym "Song One".

 • Poprowadzą Oscary!

  Amerykańska Akademia Filmowa poinformowała, że gospodarzami najbliższej ceremonii rozdania Oscarów będą James Franco i Anne Hathaway.

 • Wystąpią razem w serialu

  Najnowsze pogłoski donoszą, że marzenia Chrisa Colfera niebawem się spełnią. Coraz bardziej prawdopodobne są gościnne występy Anne Hathaway i Julie Andrews w serialu "Glee".

 • Poprowadzi tę uroczystość jako namłodsza osoba w historii

  Anne Hathaway nie zamierza naśladować innych celebrytów podczas prowadzenia ceremonii rozdania Oscarów, ponieważ nie czuje, że zasłużyła sobie na to prawo.

 • To oni wręczą Oscary!

  W środę, 15 grudnia, ogłoszono, kto wręczy przyszłoroczne Oscary.

Wideo na temat: anne hathaway rozdanie
 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Stażysta

  Robert De Niro gra w filmie Nancy Meyers Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Anne Hathaway).