• Informacje na temat:

  anne hathaway z bratem

Artykuły na temat: anne hathaway z bratem
 • Anne Hathaway odda pieniądze homoseksualistom

  Anne Hathaway (29 l.) podjęła decyzję o przekazaniu części swojego honorarium ze sprzedaży zdjęć ślubnych aktywistom walczącym o prawo gejów i lesbijek do zawierania małżeństwa.

 • Anne Hathaway: Uwielbiam patrzeć w gwiazdy

  Na ekrany polskich kin trafia nowa produkcja Christophera Nolana, twórcy tak znakomitych dzieł, jak "Incepcja", "Memento" czy "Mroczny rycerz". - On pokazuje bardzo ambitne teorie, z którymi nie każdy miałby odwagę się zmierzyć. A jednak robi to i odnosi sukces. To niesamowite, co osiągnął w tym filmie - mówi Anne Hathaway ("Alicja w Krainie Czarów", "Les misérables: Nędznicy"), grająca główną

 • "Interstellar" na płytach Blu-ray i DVD

  31 marca na płytach Blu-ray i DVD pojawia się głośny "Interstellar" z Matthew McConaugheyem, Anne Hathaway i Michaelem Cainem w rolach głównych.

 • "Interstellar" : Kosmos jako ostateczna granica

  "Interstellar" to w zamierzeniu arcydzieło. Christopher Nolan - najambitniejszy współczesny twórca kina rozrywkowego - próbuje korzystać z ogromnych możliwości, jakie oferuje twarda fantastyka naukowa. Chce stworzyć film o wizualnym i intelektualnym rozmachu, taki, który pokaże widzom cuda i zastanowi się nad miejscem ludzkości we wszechświecie. Efekt tych starań jest ekstremalnie i chorobliwie megalomański.

 • Matthew McConaughey inspiracją dla Anne Hathaway

  Anne Hathaway ("Les misérables: Nędznicy", "Mroczny Rycerz powstaje") w jednym z niedawnych wywiadów przyznała, że Matthew McConaughey ("Witaj w klubie", "Miłość na zamówienie") to dla niej "inspirująca postać".

 • Anne Hathaway: Trzydziestolatka

  W poniedziałek, 12 listopada, Anne Hathaway zdmuchnie na swoim urodzinowym torcie 30 świeczek. Jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia trzecią dekadę życia rozpoczęła od wielkich zmian.

 • Anne Hathaway podbija świat

  To jedna z najpopularniejszych i najbardziej wziętych amerykańskich aktorek młodego pokolenia. Jej nieprzeciętna uroda, niezwykły talent oraz inteligencja sprawiły, że 30-letnia Anne Hathaway już od najmłodszych lat skazana była na sukces. Ten rok zdecydowanie należy do niej.

 • 12-latka u boku gwiazd

  Mackenzie Foy, znana widzom z najsłynniejszej filmowej sagi o wampirach, wystąpi w nowej produkcji Christophera Nolana zatytułowanej "Interstellar". Film, w którym w główne role wcielą się: Anne Hathaway i Matthew McConaughey, opowiadać będzie o podróżach w czasie.

 • Nie zna się na gadżetach

  Choć ostatnio wcieliła się w rolę agentki specjalnej w filmie "Dorwać Smarta", Anne Hathaway przyznaje, że nie ma pojęcia o nowinkach techniki.

 • Oscary: Kompromitacja? Nuda!

  Miała być kompromitacja, skończyło się na zwykłej nudzie. Tegoroczna gala wręczenia Oscarów nikogo nie zaskoczyła. Czy zapomnimy o niej równie szybko, jak o zwycięskim filmie "Jak zostać królem"?

Wideo na temat: anne hathaway z bratem
 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...

 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.