• Informacje na temat:

  anne heche zdjęcia

Artykuły na temat: anne heche zdjęcia
 • Gdy życie przerasta...

  W 2000 r. media donosiły o dziwnym zachowaniu innej aktorki, Anne Heche. 19 sierpnia ubrana jedynie w stanik i spodenki Heche zjawiła się na ranczo obcej kobiety. Usiadła i chciała oglądać z nią...

 • Seksualne życie Anne Heche

  Anne Heche ( "Trzeci cud" , "John Q" ) ma znaleźć się wśród obsady niezależnego filmu "Sexual Life", który przygotowuje Ken Kwapis ("Wibracje", "Małpa w hotelu"). Będzie to opowieść o grupie ludzi, których losy przecinają się na wiele skomplikowanych sposobów. Razem z Heche do ekipy dołączy najprawdopodobniej także trójka innych aktorów - Elizabeth Banks ( "Seabiscuit" ), Dule Hill ( "Siła

 • Nowa komedia Helen Hunt

  Helen Hunt, zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "Lepiej być nie może" , przygotowuje się do występu w komedii "Timepiece". Jak podaje witryna TV Guide Online , aktorka postanowiła zostać również producentką obrazu, którego budżet szacowany jest na razie na około 20 mln dolarów. Udziałem w filmie zainteresowani są Anne Heche i Mike Meyers.

 • Hollywoodzki gwiazdor Denzel Washington, nominowany do Oscara za rolę boksera w filmie "Huragan", zagra w obrazie ''John Q''. Scenariusz na podstawie własnego opowiadania opracował James Kearn. W produkcji pojawią się również Anne Heche (znana z filmu Agnieszki Holland "Trzeci cud") oraz Robert Duvall ("60 sekund", "Apostoł", "Ojciec chrzestny").

 • Mike Myers inspektorem Clouseau

  Już od kilku miesięcy wiadomo, że powstanie remake komedii "Różowa Pantera", w której niezapomnianą kreację stworzył Peter Sellers. Jeszcze do niedawna utrzymywano, że rolę słynnego inspektora Jacquesa Clouseau zagra Kevin Spacey, ale on sam szybko zdementował tę informację. Teraz podjęto ostateczną decyzję i z całą pewnością można stwierdzić, że inspektora zagra Mike Meyers, amerykański komik, znany z filmów o agencie Austinie Powersie.

 • Zapracowany Mike Myers

  Mike Myers ("Świat według Wayne'a", "Austin Powers"), który ostatnio zrezygnował z udziału w filmie "Confessions of a Dangerous Mind" Bryana Singera, wybierając rolę w nowej wersji "Różowej Pantery", nie zamierza w przyszłym roku poprzestać tylko na tym projekcie.

 • "John Q." już w polskich kinach

  Dramat "John Q." , z tegorocznym zdobywcą Oscara Denzelem Washingtonem w roli głównej, wchodzi w piątek, 24 maja, na ekrany polskich kin. Jest to opowieść o człowieku, robiącym wszystko, aby uratować syna, który wymaga natychmiastowego przeszczepu serca.

 • Kiedy kobieta całuje kobietę

  "Weronika Rosati całuje się z dziewczyną" - krzyczały nagłówki plotkarskich portali, odnosząc się do występu aktorki w teledysku do piosenki "Woman's work" Pati Sokół. Mimo że to najgłośniejszy lesbijski pocałunek sezonu, w najnowszej historii popkultury bez trudu znajdziemy "skandaliki" o większej sile rażenia.