• Informacje na temat:

  annette bening aktorka

Artykuły na temat: annette bening aktorka
 • Poruszeni występem dziecięcej gwiazdy

  "Rozdzieleni" - nowe dzieło Michela Hazanaviciusa, autora głośnego i obsypanego Oscarami "Artysty" - to kolejny po "Imperium słońca" czy polskim "W ciemności" obraz, który na grozę wojny spogląda oczami dziecka. O poszukiwaniach odtwórcy do roli czeczeńskiego chłopca i łzach na planie filmu opowiadają reżyser i gwiazdy filmu Bérénice Bejo oraz Anette Bening.

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Bérénice Bejo: Myślałam, że będzie łatwiej

  Bérénice Bejo zagrała główną rolę w walczącym o Złotą Palmę na zeszłorocznym festiwalu w Cannes filmie "Rozdzieleni". Dla aktorki był to kolejny występ przed kamerą swojego męża - Michela Hazanaviciusa, z którym zrealizowała między innymi oscarowego "Artystę".

 • "Rozdzieleni": Groza rosyjskiej inwazji

  27 marca - pod tytułem "Rozdzieleni" - do polskich kin trafi film "The Search", nowe dzieło Michela Hazanaviciusa - autora głośnego i obsypanego Oscarami "Artysty".

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.

 • Annette Bening na Broadwayu

  Aktorka Annette Bening ( "American Beauty" ) po 20 latach przerwy wraca na nowojorski Broadway.

 • Diva Annette Bening

  Annette Bening ( "American Beauty" , "Marsjanie atakują!" , "Miłość w Białym Domu" ) będzie gwiazdą filmu "Diva". Produkcja ma ruszyć jesienią tego roku, a na fotelu reżysera zasiądzie Howard Gould, który jest jednocześnie scenarzystą opowieści.

 • Jamie Lee Curtis zastąpi Annette Bening

  Jamie Lee Curtis ( "Prawdziwe kłamstwa" , "Krawiec z Panamy" ) wystąpi w ramake'u komedii z 1976 roku "Freaky Friday". Aktorka zastąpi na planie Annette Bening ( "American Beauty" ), która niedawno zrezygnowała z udziału w filmie.

 • Annette Bening: Szansa na Oscara

  Annette Bening ( "American Beauty" , "Marsjanie atakują!" , "Przygoda miłosna" ) dostanie być może w 2005 roku pierwszego w swej karierze Oscara. Zdaniem krytyków, rola aktorki w filmie "Being Julia" w pełni zasługuje na nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej.

 • Bening, Kingsley i zbrodnicza opowieść

  Annette Bening ( "American Beauty" , "Miłość w Białym Domu" ) i Ben Kingsley ( "Gandhi" , "Sexy Beast" ) zagrają główne role w niezależnym filmie "Mrs. Harris". Obraz opowie o morderstwie, które przed laty poruszyło amerykańskie media. Zdjęcia rozpoczną się 9 lutego 2004 roku w Los Angeles.

Wideo na temat: annette bening aktorka
 • Wszystko w porządku

  Urodzona w wyniku sztucznego zapłodnienia 18-letnia dziewczyna (Mia Wasikowska) postanawia odnaleźć swojego biologicznego ojca, czemu sprzeciwiają się wychowujące ją i pozostające w związku dwie kobiety (Julianne Moore i Annette Bening). Film, który wzbudził największy szum na festiwalu w Sundance w 2010 roku, zwycięzca nagrody Teddy za Najlepszy Film Fabularny na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie 2010. "Wszystko w porządku" to obraz w reżyserii Lisy Cholodenko ("High Art", "Na...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Milos Forman: Co cię nie zabije...

  Zdobywca Oscara w głównej roli, w ekscytującej historii swojego życia. Pomimo, że o Milošu Formanie powstało już kilka filmów dokumentalnych, pozostaje on ciągle źródłem emocji i inspiracji. W ciągu ostatnich piętnastu lat nastąpiło sporo znaczących zmian w życiu reżysera. O tych najważniejszych Miloš Forman mówił jednak rzadko, choć miały one ogromny wpływ zarówno na niego samego, jak i jego filmową twórczość. Twórca dokumentu, Miloš Šmídmajer, filmuje przez 5 lat: przygląda się życiu...