• Informacje na temat:

  anoreksja gwiazd

Artykuły na temat: anoreksja gwiazd
 • Magdalena Boczarska o krok od anoreksji!

  Gwiazda została okrzyknięta przez wielu mianem jednej z najseksowniejszych polskich aktorek. Sama artystka wydaje się być zadowolona ze swojego wyglądu, jednak nie zawsze tak było. "Super Express" dotarł do informacji, że jako nastolatka Magda uważała, że jest gruba. Podjęła wtedy próby odchodzenia się i nie skończyło się to dla niej szczęśliwie. Aktorka przestała jeść i trafiła do szpitala...

 • Sven Hannawald u Ewy Drzyzgi

  Sven Hannawald upadł tuż po odniesieniu największego triumfu w karierze. A podnoszenie się zajęło mu wiele czasu. Ewie Drzyzdze opowie, jak tego dokonał.

 • Sylwia Szostak przestrzegła swoje fanki przed zgubnym działaniem "cudownych" diet. Uczestniczka programu "Agent-Gwiazdy" pokazała na Facebooku swoje stare zdjęcia, które dają do myślenia...

 • Startuje Berlinale 2015

  W czwartek, 5 lutego, w Berlinie rozpocznie się 65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale. O główną nagrodę imprezy - Złotego Niedźwiedzia - ubiega się w tym roku 19 filmów, a wśród nich najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało".

 • Szokujące doniesienia tabloidu! Angelina Jolie umiera z powodu raka i anoreksji?!

  ...dziennikarze tabloidu alarmują, że ciało Jolie wyniszcza zaawansowana anoreksja, która doprowadziła ją na skraj wyczerpania. Gwiazda ma aktualnie ważyć zaledwie 37 kilo! Na te rewelacje(...)Okładka jednego z ostatnich wydań amerykańskiego tabloidu może naprawdę zszokować. Widać na niej wychudzoną gwiazdę kina oraz krzyczący tytuł: "37 kilogramów! Angie umiera!" Z sensacyjnego...

 • Rozpoczęło się Berlinale

  65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale rozpoczął się w czwartek, 5 lutego, wieczorem w Berlinie. O główną nagrodę - Złotego Niedźwiedzia - ubiega się w tym roku 19 filmów, a wśród nich najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało".

 • Celine Dion przeraźliwie chuda! Są kolejne zdjęcia gwiazdy

  ...sensacyjne fotki. Jednak codziennie ukazują się nowe fotografie gwiazdy i rzeczywiście prezentuje się ona na nich bardzo niezdrowo. Czy to początki anoreksji? Oby nie, przecież to choroba, któa zbiera...

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

 • Anoreksja nadal na topie

  Simspon zatrudniła Harleya Pasternaka, słynnego trenera gwiazd, który pomógł już zrzucić "zbędne" kilogramy m.in Vanessie Williams, Katherine Heigl czy Johnowi Mayerowi, chłopakowi Jessiki. Pasternak(...) wagi: "Sprawimy, aby Jessica była jędrna i umięśniona bez utraty kobiecości". Jak widać, anoreksja nigdy nie wyjdzie z mody w Hollywood.

 • Cyniczny prokurator, wojujący geje

  Nagrodzone na Berlinale "Body/Ciało", komediodramat "Dumni i wściekli" - o gejach pomagających strajkującym górnikom oraz film akcji "Focus", którego bohaterem jest wytrawny oszust - między innymi te produkcje wchodzą do polskich kin 6 marca.

Zdjęcia na temat: anoreksja gwiazd
Wideo na temat: anoreksja gwiazd
 • Joanna Kurowska: Anja Rubik mi się bardzo podoba

  Polska. Joanna Kurowska, zapytana o zdjęcia "wychudzonej" Anji Rubik, stanęła w obronie modelki. Wypowiedziała się na temat ciągłej krytyki mediów, którym trudno jest dogodzić, jeśli chodzi o wygląd gwiazd. Aktorka także gorliwie zaprzeczała zarzutom, jakoby Anja sprzyjała rozwojowi problemu anoreksji wśród młodych fanek. (WideoPortal/x-news)