• Informacje na temat:

  anoreksja u gwiazd

Artykuły na temat: anoreksja u gwiazd
 • Anna Mucha szczerze o anoreksji! Aż trudno uwierzyć!

  ...z kolorowych magazynów, w którym Mucha wyznała, że dostała propozycję zagrania anorektyczki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że aktorka nigdy nie należała do najszczuplejszych gwiazd(...) głodowe, więc musiałam zrezygnować" - powiedziała aktorka podczas wywiadu z "Galą".  Gwiazda cieszy się, że należy do takiego grona aktorek, które mogą sobie pozwolić odrzucanie propozycji zawodowych...

 • Sven Hannawald u Ewy Drzyzgi

  Sven Hannawald upadł tuż po odniesieniu największego triumfu w karierze. A podnoszenie się zajęło mu wiele czasu. Ewie Drzyzdze opowie, jak tego dokonał.

 • Hejterzy uderzają w... szczupłe gwiazdy!

  Nadeszło lato, a wraz z nim zasłużony odpoczynek nad wodą w bikini. Gwiazdy chętnie dzielą się relacjami ze swoich wakacji w social mediach. Jednak, jako osoby rozpoznawalne, muszą liczyć się z różnymi komentarzami dotyczącymi ich osoby. Marta Wierzbicka ostatnio zmierzyła się z krytyką jej szczupłej sylwetki. Jak zareagowała?

 • Startuje Berlinale 2015

  W czwartek, 5 lutego, w Berlinie rozpocznie się 65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale. O główną nagrodę imprezy - Złotego Niedźwiedzia - ubiega się w tym roku 19 filmów, a wśród nich najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało".

 • Magdalena Boczarska o krok od anoreksji!

  Gwiazda została okrzyknięta przez wielu mianem jednej z najseksowniejszych polskich aktorek. Sama artystka wydaje się być zadowolona ze swojego wyglądu, jednak nie zawsze tak było. "Super Express" dotarł do informacji, że jako nastolatka Magda uważała, że jest gruba. Podjęła wtedy próby odchodzenia się i nie skończyło się to dla niej szczęśliwie. Aktorka przestała jeść i trafiła do szpitala...

 • Rozpoczęło się Berlinale

  65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale rozpoczął się w czwartek, 5 lutego, wieczorem w Berlinie. O główną nagrodę - Złotego Niedźwiedzia - ubiega się w tym roku 19 filmów, a wśród nich najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało".

 • Sylwia Szostak przestrzegła swoje fanki przed zgubnym działaniem "cudownych" diet. Uczestniczka programu "Agent-Gwiazdy" pokazała na Facebooku swoje stare zdjęcia, które dają do myślenia...

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

 • Szokujące doniesienia tabloidu! Angelina Jolie umiera z powodu raka i anoreksji?!

  ...dziennikarze tabloidu alarmują, że ciało Jolie wyniszcza zaawansowana anoreksja, która doprowadziła ją na skraj wyczerpania. Gwiazda ma aktualnie ważyć zaledwie 37 kilo! Na te rewelacje(...)Okładka jednego z ostatnich wydań amerykańskiego tabloidu może naprawdę zszokować. Widać na niej wychudzoną gwiazdę kina oraz krzyczący tytuł: "37 kilogramów! Angie umiera!" Z sensacyjnego...

 • Cyniczny prokurator, wojujący geje

  Nagrodzone na Berlinale "Body/Ciało", komediodramat "Dumni i wściekli" - o gejach pomagających strajkującym górnikom oraz film akcji "Focus", którego bohaterem jest wytrawny oszust - między innymi te produkcje wchodzą do polskich kin 6 marca.

Zdjęcia na temat: anoreksja u gwiazd
Wideo na temat: anoreksja u gwiazd
 • Joanna Kurowska: Anja Rubik mi się bardzo podoba

  Polska. Joanna Kurowska, zapytana o zdjęcia "wychudzonej" Anji Rubik, stanęła w obronie modelki. Wypowiedziała się na temat ciągłej krytyki mediów, którym trudno jest dogodzić, jeśli chodzi o wygląd gwiazd. Aktorka także gorliwie zaprzeczała zarzutom, jakoby Anja sprzyjała rozwojowi problemu anoreksji wśród młodych fanek. (WideoPortal/x-news)